NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Guminė kamščio danga

Pasirink kategoriją kuri tave domina:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Cork-Rubber underlayment rolls Tylios ir šiltos grindys ilgiems metams?

Kamščio-gumos paklotas laminatui tai nepralenkiamas premium sektoriaus, tobulą garso bei šilumos izoliaciją visiems plaukiančio tipo grindims užtikrinantis produktas. Pukiai slopina žingsnių bei ore sklindančius garsus grindų eksploatacijos metu, kas pastebimai ir patenkinamai padidina komfortą. Efektyviai išlygina mažus pagrindo, ant kurio montuojamas, netobulumus, padidinant jo tvirtumą bei prailginant eksploatacijos laiką. Grindys tampa tylesnės, šiltesnės ir žymiai malonesnės. Izolacinis paklotas laminatui iš natūralaus kamščio tai produktas, kurio eksploatacijai laiko apribojimai negalioja. Garantuojama, kad ištvers ilgiau negu pačios grindys.

Ieškai geriausios medžiagos tarpikliams?

Kamščio-gumos plokštės gaminamos kamščio granuliato ir įvairių gumos, neopreno, silikono bei poliuretano mišūnių rūšių pagrindu. Taip sukurta medžiaga yra itin elastinga, tvari bei tepalų, aliejų, degalų, dujų bei kitų cheminių medžiagų poveikiui atspari. Taikytina kaip sandarinimo medžiaga tarpiklius automobiliams, žemės ūkio mašinoms gaminti bei pramonėje.

Sheet of Cork with Rubber Vartoji guminius tarpiklius kompozito grindų montavimui?

Grindų sektoriui paruošėmė gumines pagalvėles, pateikiamos 4 standartiniai variantai. Gamyboje naudojama aukščiausios kokybės atrinkto guminio granulato ir poliuretano rišamosos medžiagos gumos medžiaga. Guminės pagalvėlės naudojamos medinių grindų sporto salėms statybos bei montavimo metu, užtikrinant joms tinkamą tamprumą ir elastingumą, kaip ir medinės bei kompozito terasos montuojant.
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija