NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Stambiai grūdėtos kamštinės lentos

Triukšmaujantys kaimynai?

Stambiai grūdėtos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Stambaus grūdo pagaminta kamštinė plokštė pasižymi didesniu tankiu nei smulkiai bei vidutiniai grūdėtos struktūros plokštės. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. Jei siena yra nepakankamai stora ir triukšmas kelia didelių nepatogumų, verta svarstyti lengvą kontrukciją, susidedanti pirmiausiai iš 15-20 mm storio kamštinės plokštės, po to oro pertvaros ar mineralinės vatos bei gipskartonio ar OSB plokštės baigiant. Dauguma atvejų, triukšmo slopinimo efektas gaunamas užklijuojant tiesiogiai ant sienos 10 mm storio stambiai grūdėto kamščio dangą.

Praverstų truputis privatumo?

Jei labiau nuo kaimyno televizoriaus girdimų garsų trukdo tau jo ilgas ausis – stambiai grūdėtas izoliacinis kamštis pravers irgi ir tau. Jau 5-7 mm storio kamštis užteks, kad visus privatūs reikalus sulaikyti savo sienose. Kamštines plokštės įmontavus, apsimoka palikti jas be apdailinimo. Nereguliari kamščio struktūra sėkmingai paskirs balsą bei panaikins aidą mūsų bute, padidinant akustinį komfortą. Tiems kurie abejoja techninio kamščio estetinėmis savybėmis, patalpų apdailai siūlome panaudoti kamščio dekoratyvinę dangą. Platų prekių pasiūlymą galima rasti mūsų parduotuvėje.

Už lango 15 laipsnių šalčio, o tavo sieną žiauriai šalta?

40 milijonų pilnų oro ląstėlių atsako už kamštinės medžiagos šiluminį laidumą – 0,037 W/(m·K) kiekviename kubiniame centimetre. Ką tai reiškia? Didžiulių saskaitų už dujas baiga bei daugiau šilumos tavo bute. Užteks jau net 3-5 mm stambiai grūdėto kamščio sluoksnis, kad peršalusi siena pasidarytų šilta palietus. Tačiau 7-10 mm kamštinė plokšte pagerės termoizoliaciją, palikdama patalpoje tiek šilumos, kad būtų jauki ir komfrotabili.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ar neturite didesnių plokščių?

635x940 mm – smulkiai grūdėto kamščio formatas bei 640x950 mm vidūtinių bei stambių grūdų frakcijos tai didžiausi prieinami 'Kamštinės plokštės' prėkes formatai. Jeigu šis dydis yra per mažas, idealu sprendimu yra kamštiniai paklotai prieinami 'Kamštis rulonais' meniu kategorijoje kairėje pusėje. Rasi ten nuo 2 iki 10 mm storio kamštinės dangos rulonus aktualu pageidaujamojo kiekio, nes tavo komfortui kamštinę dangą rulonais parduodame ilginiais metrais.

Kaip ir su kuo montuoti stambiai grūdėtą kamštį?

Kamštinės lentos tai labai daili medžiaga, nes jų montavimą galima atlkti skirtingais būdais. Lengviausias ir pigiausias būdas tai tvirtinti klijais kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas klijas kamštinėms lentoms tai Wakol D-3540, kuri galima įsigyti 'Klijai kamščiui ' kategorijoje. Kiekvienai kamštinėi lentai prireiks maždaug 120 g klijų, taigi maža 0,8 kg pakuotė pakaks daugmaž 6 lakštams, tačiau didelis 2,5 kg kibiras daugmaž 20 plokštėms. Žinoma, montavimo metu nereikia naudoti tikai klijų kamščiui. Problemų nekelti turėtų populiarūs montavimo klijai arba rišikliai medienai. Patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams.

Jei nesi tradicinių klijų entuziastu, be abejo pritrauks tave lipni kamštinė medžiaga, kurią galima rasti šalia tos kategorijos. Kamštinės plokštės su mūsų lipnu juostu montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę dangą ant atitinkamai paruošto, mūsų išrinkto ploto. Jei turi dvipusę lipniąją juostą, gali užsisakyti vidutiniai grūdėtą klasikinę kamštinę plokštę ir kamštinę plokštę su lipnu juostu sukurti pats.

Būtina atlikti apdailą?

Techninis kamštis lakštais galima ramiai palikti be apdailos. Be jokių apribojimų galima irgi altikti apdailą. Kamštines plokštes galima nudažyti bet kuriais dažais, laku ar beicais, pabrėžiant ar sumažinant kamščio struktūrą. Jei kyla sistemingai vykdomos taršos rizika ir dažno plovimo būtinybė, tada pravers ir apsaugos preparatas. Ekonomiškiai veiksmingiausiu ir daug darbo nereikalaujančiu apdailos būdu būtų palikti kamštinę dangą be apdailos. Originali stambiai grūdėto kamščio struktūra padarys tavo patalpa gaivesnė, natūralesnė, o tokia kamštinė sienų dangą ilgus metus galima naudoti kaip geriausia kamštinė lenta visai šeimai!

Mūsų siūlomos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!