NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Kamštinis parketas

Pasidžauk tylų, šiltą ir jaukų interjerą!

Nori kad grindys tavo namie būtų šiltos, komfortinės ir drėgmei bei sugadinimui atsparios? Jeigu taip taigi geras pasirinkimas bus kamštinis parketas. Kamščio ir specialų pytelių padarytos grindys. Priklijuojamos prie pagrindo naudojant mūsų pasiūlymo profesionalius kontaktinius klijus Wakol D-3540.

Kamštinės plytelių grindys neįprastas estetines vertybes, prieinamos daug įvairų spalvos variantų, jungia su didžiąja ištvermė. Padarytos iš dvejų kamščio sluoksnių – apačioje amortizuojantis smulkiai granuluiotas techninis kamštis. Viršuje – natūralus dekoratyvinis kamštis, be apdailos, lakuotas arba parafuotas – puikai tinkamas tiek klasikinėms kaip ir moderniems interjerams.

Skirtingai nuo medienos parketo kamštis yra labai drėgmei atsparus. Pasirenkus kamštį išvengi išdžiūvimo problemų. Patikrink kokias nepakartojimas plyteles gali užsisakyti pas mus. Įsižiūrek į prieinamus variantus o abejonių atveju susisiesk su mumis. Su malonumu padedame tau pasirinkti tinkamą sprendimą!
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kamštinės grindys tai:

šiluminis komfortas - tavo grindys bus visada šiltos ir turančios optimalį temperaturą ištisus metus leisdama patogiai vaikščioti ir sutaupyti šildymui.
garso komfortas - kamštinės grindys sėkmingai slopina garsus ir vibracijas, natūraliai!
patogai vaikščioti be batų - yra natūralos ir elastingos, turi tinkamą temperatura todėl nepajausi netgi menkiausio diskomforto.
sveikata - kamštis sugeria smūgį ir natūraliai amortizuoja tavo stuburą ir sąnarius, be to yra draugiškas alergikams.
didžioji ištvermė - dėl elastingumo ir natūralios atminties nesideformuoja esant slėgiui ir labai lengva jas impregnuoti. Todėl lieka nepaliestos labai ilgai.