NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Kamstinė danga rulonais 0,8mm

Reikalingas plonas kamštis padėkliukams, lentoms bei avalynei gaminti?

Kamštinė danga rulonais 0,8mm storio vartojamas geriausių reklaminių padėkliukų, kamštinių lentų, batų puspadžių gamintojų ir t.t.

Lentų bei stendų afišoms produkcijos metu kamštinė danga 0,8mm klijuojama su minkštų įklotų, pvz. akyta medienos plaušo plokšte ar kietu kartonu. Po to įreminama lengvais ir ištvermingais mediniais rėmeliais arba alumininiais ir taip gaunama klasikinė kamštinė lenta su rėmais. Reklaminių padėkliukų gaminimo procese, kamščiui taikomas kaširavimo su įrišimo kartonu procesas, po to atliekamas iškirtimas štampavimo procese. Batų puspadžių gamintojai teigiamai įvertina natūralaus kamščio gamtinį bei aplinkosauginį pobūdį, naudojant jį batų pamušalų gamyboje. Kvėpuojantis, elastingas kamštinis pamušalas suteikia pėdoms patogumą bei komfortą, net per ilgą nešiojimo laiką.

Kodėl paminėtais atvėjais nevartojamas stambesnis kamštis? Todėl, kad kamštis atlieka ten dekoratyvinė funkcija. Optiškai plonesnis kamštis atrodo taip pat kaip stambesnis, bet iš ekoniminio požiūrio yra keletą kartų pigesnis.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Reikalinga didelė kamštinė lenta? Užsisakyk dabar!

Kamštinė danga rulonais tai labiausiai įvertintas ir klientų pageidaujamas techninis kamštis iš natūralaus portugiško kamščio. Jis gaunamas natūralios kamštinės žieves su ekologine rišamąja medžiaga jungimo procese. Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Ieškai kamščio kitai paskirčiai?

Mūsų kamštinės dangos rulonais yra visiškai universalios, naudojamos kiap kamštinė lenta namuose, biure arba mokykloje, jos irgi tinkamos pastatų apšiltinimui bei garso izoliacijai. Taikytinos tarpinių bei reklamos priedų gamyboje, kokybišku kamštiniu paklotu laminuotoms grindoms bei grindų dangoms. Dėl savo unikalių savybių vertinamos irgi maketų gamybos srityje, architektūrinių bei geležinkelio maketų statyboje, kaladėlių, jogos bei fitneso kilimėlių gamyboje.

Mažiosios kamštinės lekštės geresnės tau už didelis rulonus?

Smulkiai grūdėtos struktūros kamščio lakštai tai ideali medžiaga bet kokios apipjaustymo, graviravimo, kaširavimo bei spausdinimo rūšies. Didelis jų lankstumas ir vienodumas bei labai plynas paviršius ir atsparumas smulkinimui rodo, kad kamštis naudojamas reklamos priedų, batų įdėklų, techninių tarpinių bei kitų gaminių gamyboje.

Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės lentos idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio plokščių formos lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą kamštinių skelbimų lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Stambiai grūdėtos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Garsą sugerianti danga izoliuojanti/eliminuojanti/sulaikanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. 40 milijonų pilnų oro ląstėlių kiekviename kubiniame centimetre. Ką tai reiškia? Didžiulių saskaitų už dujas baiga bei daugiau šilumos tavo bute.

Montavimas arba kaip ir kuo montuoti kamštinę dangą rulonais ant sienos?

Kamštinė danga rulonais parduodama metrais tai labai daili medžiaga, nes jų montavimą galima atlkti skirtingais būdais. Lengviausias ir pigiausias būdas tai tvirtinti klijais kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas klijas kamštinėms dangoms rulonais tai Wakol D-3540, kuri galima įsigyti 'Klijai kamščiui ' kategorijoje. Kiekvienam kvadratiniam kamščio metrui prireiks maždaug 200 g klijų, taigi maža 0,8 kg pakuotė pakaks rulonui pvz. 1x4 m dydžio, tačiau didelis 2,5 kg kibiras jau 12 m2. Žinoma, montavimo metu nereikia naudoti tikai klijų kamščiui. Problemų nekelti turėtų populiarūs montavimo klijai arba rišikliai medienai. Patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams.

Jei nesi tradicinių klijų entuziastas, be abejo pritrauks tave lipni kamštinė medžiaga, kurią galima rasti šalia tos kategorijos. Kamštinės patiesalų su mūsų lipnu juostu montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę plokštę ant atitinkamai paruoštą, mūsų išrinktą plotą. Jei turi dvipusę lipniąją juostą, gali užsisakyti norimo formato bei storio kamštinę medžiagą neribotais ilgiais ir kamštinę dangą rulonais su lipnu juostu sukurti pats.

Mūsų siūlomos kamštinės dangos rulonais naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!