NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Dekoratyvinė kamštinė sienų danga

Įsivaizduok natūraliai šiltą, natūraliai gražią ir dar prie to madingą dangą sienoms. Tokią, kuri užtikrins gerą garso izoliaciją miegamajame ar salone, šilumos komfortą bei… madingą erdvės išvaizdą. Tokia yra būtent kamštinė sienų danga. Inovatyvios ir originalios struktūros kuria neeilinės charizmos patalpas. Modernus interjeras, skandinaviško ar retro stiliaus… dekoratyvinė kamštinė danga sienoms tinka visur! Ak!

Pasirink dekoratyvinę danga irgi sau! Užburk savo namų klimatu!

Eiliniame gyvenime, kuris tampa vis sudėtingesnis ir dar labiau įtemptas, gera turėti savo vietą, kuri suteikia tobulą komfortą ir poilsį. Kiekvienose sienose dekoratyvinės kamštinės plokštės, skirtingai nuo tradicinių sienų apmušalų suteiks tau nepakartojama atmosferą, nepriklausomai nuo savaitės dienos, laikmečio ar oro už lango bei savijautos.

Dekoratyvinės kamštinės dangos sienoms tai aukščiosios kokybės natūralios kamštinės medžiagos produktas, jungiantis inovatyvios ir originalios paviršiaus struktūros su visais kamščio matomais bruožais. 100% natūralios ir ekologiškos kamštinės sienos užtikrina garso komfortą patalpose bei tobulą šilumos izoliaciją. Kuo didesne tavo namų bei biuro erdve natūraliu kamščiu padengsi, tuo labiau nustebinsi kiek jų interjeras gali pasiūlyti.


Kokioms patalpoms kamštinė sienų danga geriausia?

Kamštinė sienų danga tai natūrali ir nepakartojamai charizmatiška patalpų dekoracija. Tai nepakartojamas ir praktiškas spredimas, nes kamštinės sienų dangos pagerina interjero mikroklimatą, sumažina triukšmo lygį namuose bei sutelkia sienoms šilumą. Vaškuota kamštinė danga sienoms apsaugo taršos grėsmes paveiktos paviršius, kur intensyvesnis žmonių srautas, kaip vestibuliai ir koridoriai.

Dekoratyvinė kamštinė danga sienoms tai itin tvarus ir atsparus produkt, leidžiantis ilgai estetiniais bei praktiškais pranašumais džiaugtis. Ypatingų kamštinės dangos sienoms bruožų daugybė suteikia tavo interjerui visišai naują bei nepakartojama prasmę! Kamštinės plokštės gali būti montuojamos tiek salone, miegamajame, vaiko kambaryje, kiek ir drėgnose patalpose kaip virtuvė, vonia ar pirtyje.


Dekorai atrodo fantastiški, bet kaip kamštinę dangą prižiūrėti?

Kamštinė danga sienoms yra storo vaško sluoksniu apsaugota nuo purvo, riebalų bei vandens blogo poveikio. Sumontavus nereikalauaja jokio pridėtinio lakavimo bei impregnato – kamštinė danga yra parauošta naudojimui. Kamštinė sienų apkala ir kamštinės dangos pasižymi dideliu atsparumu kasdieniniame naudojime, jos yra ne tik atsaprios atsmoferos veiksniams, bet irgi jų priežiūra nekelia jokių problemų. Užteks plovimas karštu vandeniu ir valikliu, pvz. Indų plovikliu. Kas kelis menėsius galima pridėtiniai impregnuoti su skystu vašku, kuris prieinamas statybos prekių parduotuvėse.

Ar neturite didesnių kamštnių lakštų?

3 mm storio bei 300x600 dydžio tai didžiausi prieinami dekoratyvinės kamštinės dangos matmenys. Jei šis dydid yra tau per mažas, geriausiu sprendimu gali būti originali ir madinga kieta kamštiena 610x915 mm dydžio, prieinama „dekoratyvinė kamštinė žieve Virign“ kategorijoje.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Dar kyla abėjonių?

Didžiausias raštų, spalvų bei tekstūrų pasirinkimas ledžia Jums pasirinkti vieną, ypatingą dekorą, atitinkantį 100% Jūsų pageidavimus. Jei prieš apsipirkimą stabdo Jus galimybės pamatyti bei paliesti dekorą asmeniškai stoka, kviečiame nusipirkti kamštinių dangų sienoms trafaretą, kuris prienamas „Trafaretai ir šablonai“ kategorijoje. Tai ne tik padės didesnį dekorų kiekį palyginti bei išrinkti tą vieną idealiai pritaikyta Jūsų poreikiams.

Kviečiame susipažinti su mūsų turtingu kamštinės dangos sienoms pasiūlymu. Tikimės, kad greitai rasite sau raštą, kuris ne tik bus Jums prie širdies, bet atnes visiškai naują energiją Jūsų interjerams, o net gal ir subtilumą.


Kodėl kamštis yra toks ypatingas?

Tobula šilumos bei garso izoliacija. Kamštinis paklotas laminatui pasižymi itin mažu šilumos bei garso laidumu. Visada šiltas palietus, neperima žmogaus kūno šilumos. Priešingai nei kitos medžiagos, kamštinis paklotas išlaiko savo izoliacines savybes esant įvarioms temperatūrams. Viskas tai unikalios ir neįmanomos technologijomis pasiekti specialios struktūros dėka, kur 40 milijonų savarankiškų, pilnų oro ląstėlių yra viename kubiniame centimetre. Kiekviena iš tų tobulų ląstėlių bus nuolat, 24 valandas per parą, be pertraukos, saugo tave ir tavo artimuosius nuo šalčio, triukšmo, vibracijų bei drėgnumo.

Įtaka mikroklimatui. Kamštis pasižymi reikiamos temperatūros bei oro drėgnumo palaikymo savybėmis. Daro įtaka mikroklimatui bei patalpų akustikai. Sėkmingai apsaugo patalpą nuo žalingo statybinių medžiagų poveikio.

Natūralumas ir ekologija. Kamštis yra 100% natūralus bei palankus aplinkai, taip gamybos bei ir vėlesnios eksploatacijos metu. Jo sudėtyje nėra jokių kenksmingų priedų bei nereikalingų užpildų.

Antistatiškumas ir hipoalergiškumas. Kamščio paviršyje nėra elektros krūvių, todėl ir kamštis nesielektrina. Nepritraukia ir nesugeria dulkių. Nesukelia alergijų ir nekyla pavojų astma sergantiems.

Atsparumas sužalojimui. Korio formos struktūros dėka, aukšto trinties koeficiento kamštis yra labiau atsparus dilimui lyginant su kitais paklotais. Ar medžio plaušo paklotas atlaikys plaktuko smūgį?

Vibro izoliacija. Specialios struktūros dėka kamštinė medžiaga neperduoda vibracijų. Tai įmanoma dėl jos akytos struktūros ir didelio elastingumo. Todėl ir natūralus kamštis sugeria garso bangas bei vibracijas.

Neutralumas. Papildomas kamščio pranašumas – chemiškai įnertinė medžiaga. Kamštis nesukelia cheminės reakcijos su skysčiais, neturi skonio, nei kvapo ir nėra pavojingas sveikatai. Šitie bruožai lemia jo panaudojimą buteliams užkimšti. Tanino buvimo ir baltymų trūkumo dėka yra atsparus drėgmei bei puvimui.

Lengvumas. Oras sudaro 90% kamščio apimties ir apie 50% jo masės. Kamštis yra 5 kartų lengvesnis nuo vandens, be to nesugeria vandens ir yra neskęstantis. Šitas bruožas buvo anksčiausiai žinomas ir naudojamas jau prieš tukstančius metų.

Atsparumas ugniai. Kamštis yra natūraliai atsparus ugniai. Salyčio su ugnimi atveju dega be liepsnos, degdamas neišskiria nuodingų medžiagų. Ar tai irgi putoms būdinga?

Subalansuota gamyba. Natūralus kamštis gaunamas iš kamštinio ąÅ¾uolo žievės, visžalių kamštinio ąÅ¾uolo rūšio, augančio Viduržemio jūros regione. Kamštinė žievė nuo kelių iki keliolikos centimetrų storio nuimama kas 10 metų, nepažeidžiant medžio sveikatos.


Kokių klaidų vengti?

Pagaliau labai svarbus dalykas! Naturalus kamštis tai produktas labai jautrus drėgnos pokyčiams. Dregmei mažėjant, lakštai susitraukia, jų dydis susimažina. Atsižvelgiant į kintančiais sąlygas sandėliavimo bei krovinių gabenimo metu, patartina kamštinę medžiagą išpakuoti ir pritaikyti per min. 48 valandų tokioms sąlygoms, kuriomis bus atliekamas jos montavimas. Tai sumažins plyšių atsidarymą tikimybę plokščių sujungimo vietoje. Taip dažnai būna rudenį ir žiemą, kada šalta ir dar drėgna kamštinė medžiaga patenka į šiltą ir sausą patalpą. Todėl ir kamštinę medžiagą verta iš anksto įsigyti, kad tinkamai paruoštų gaminį montavimui bei papildomų išlaidų ir nereikalingos įtampos išvengtų.

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!