NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Dekoratyvinė kamštinė žievė Virgin

decoration natural  wall raw cork bark panels design look Gamtos originalumas ir nepakartojimas tavo rankose!

Ieškai nebanalaus būdo salono bei miegamojo sienoms apdailai? Galvoji apie neeilinį ir ekologišką restorano bei modernaus biuro interjerą? O gal prireiks natūralus ir įspūdingo grožio terariumo paklotas? Kiekvienam iš tų bei ne tik, atvejų, geriausiu sprendimu bus dekoratyvinė kamštinio ąÅ¾uolo žievė.

Mada ir galiojančia tendencija kuo natūralesnės, ekologiškesnės, aplinkau saugios medžiagos apdailai ieškojimo atsiskleidžia naujoje dekoratyvinių kamštinių plokščių Virgin linijoje. Natūralios, kietos, pagamintos iš kamštinio ąÅ¾uolo žievės plokštės tai 100% natūralus ir ekologiškas produktas. Jų paviršius pagamintas iš kietos žievės priklijuotos prie aglomeruoto kamščio plato pamato.

Kaip ir kitos kamštines lentos, tap pat ir šitos be savo dekoratyvinų bruožų pagerina irgi garso bei šilumos patalpų izoliaciją, jų eksloatacijos kompofrą padidinant. Dekoratyvinė kamštinė žievė yra 25mm storio, 610x915 dydžio bei 4kg svorio. Idealiai vartojama kaip namų, biuro, restorano bei parduotuvės neįprasta dekoracija, taip pat kaip terariumo ir akvarijų paklotas.

Jei jau nusibodo tau visur esąnti keramika, mediena ar šaltas stiklo apdirbimas, pasirink dabar nesenstanti ir visų viliojanti medžiaga. Kiekviena dekoratyvine kamštinė plokštė yra unikali, suprojektuota bei sukurta 100% gamtos jėgomis. Gali būti tikras, kad tavo interjeras pasikeis neatpąÅ¾istamai, o tavo artimieiji pslik nustebinti tavo geru skoniu.

Dekoratyvinė kamštinė sienų danga tai irgi labai praktiškas sprendimas, jei be nepakartojamos dekoracijos nori gauti garso bei šilumos izoliacijos efektą. Ideali triukšmo bei taršos grėsmes paveiktiems paviršiams, kaip kambariai, vestibuliai ir koridoriai. Kamštinė danga sienoms yra lengva ir praktiška, gali ja irgi naudoti kaip kamštinė lenta, prisegdamas plakatus bei nuotrakas arba pridėdamas vaizdus.

Kamštinė žievė tai puikus terariumo ir akvarijų dekoratyvinis elementas. Joje gali paslėpti maži gyvūnai kaip ropliai, varliagyviai ir žuvis, suteikiant jiems natūtalaus aplinkos surogatą. Ji yra atspari vandens poveikio, patogi ir lengva supjaustyti, prie to visiškai saugi ir nekels pavojų tavo mažams draugams sveikatai.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}Kokių klaidų vengti?

Pagaliau labai svarbus dalykas! Naturalus kamštis tai produktas labai jautrus drėgnos pokyčiams. Dregmei mažėjant, lakštai susitraukia, jų dydis susimažina. Atsižvelgiant į kintančiais sąlygas sandėliavimo bei krovinių gabenimo metu, patartina kamštinę medžiagą išpakuoti ir pritaikyti per min. 48 valandų tokioms sąlygoms, kuriomis bus atliekamas jos montavimas. Tai sumažins plyšių atsidarymą tikimybę plokščių sujungimo vietoje. Taip dažnai būna rudenį ir žiemą, kada šalta ir dar drėgna kamštinė medžiaga patenka į šiltą ir sausą patalpą. Todėl ir kamštinę medžiagą verta iš anksto įsigyti, kad tinkamai paruoštų gaminį montavimui bei papildomų išlaidų ir nereikalingos įtampos išvengtų.

100% prekės grąÅ¾inimo garantija. Neribota trukmė.

Mūsų parduotuvėjė turi galimybę neribotą laiką grąÅ¾inti prekę. GrąÅ¾inamas yra kamštis originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių bei nešvarumų, tinkamas perparduoti. Taigi nesvarbu, ar staiga pakeisi koncepciją arba nusipirksi per daug kamščio negu reikia. Nusiperkant šį produktą, gali ramiai miegoti, priimsime tavo grąÅ¾inimą bet kuriuo metu. Nepamiršk apie tai, nes kitose parduotuvėse prekę gali grąÅ¾inti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris..bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!