NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Dekoratyvine kamštinė danga Decork

Gamtos originalumas ir nepakartojimas tavo rankose!

Eiliniame gyvenime, kuris tampa vis sudėtingesnis ir dar labiau įtemptas, gera turėti savo vietą, kuri suteikia tobulą komfortą ir poilsį. Kiekvienose sienose dekoratyvinės kamštinės plokštės, skirtingai nuo tradicinių sienų apmušalų suteiks tau nepakartojama atmosferą, nepriklausomai nuo savaitės dienos, laikmečio ar oro už lango bei savijautos.

Mada ir galiojančia tendencija kuo natūralesnės, ekologiškesnės, aplinkau saugios medžiagos apdailai ieškojimo atsiskleidžia naujoje kamštinių, tekstilinių ir veltinio medžiagos plokščių Decork linijoje. Natūralios, kietos, pagamintos iš kamštinio ąÅ¾uolo žievės plokštės tai 100% natūralus ir ekologiškas produktas. Jų paviršius pagamintas iš juodo ekspanduoto kamščio priklijuoto prie aglomeruoto kamščio plato pamato. Tekstilinių bei veltinio medžiagos atveju, kamštinis pamatas pakeičiamas spalvotos medžiagos sluoksniu.

Kaip ir kitos kamštines lentos, tap pat ir šitos be savo dekoratyvinų bruožų pagerina irgi garso bei šilumos patalpų izoliaciją, jų eksloatacijos kompofrą padidinant. Idealiai vartojama kaip namų, biuro, restorano bei parduotuvės neįprasta dekoracija, taip pat kaip terariumo ir akvarijų paklotas.

Pasirink dekoratyvinę danga irgi sau! Užburk savo namų klimatu!

Decork kamštinė danga yra 6,5 mm storio, 150x172 mm dydžio kas atitinka 0,02m2 paviršiaus formatą – tai didžiausias prieinaas šio produkto formatas. Nėra galimybės kito storio bei didesnio formato lakšų užsisakyti. Jei šis dydis tau per mažas, idealu sprendimu būtų originalus, madingas kietas kamštis 610x915 mm dydžio, prieinamas „kamštinė dekoratyvinė žievė“ kategorijoje.

Jei jau nusibodo tau visur esąnti keramika, mediena ar šaltas stiklo apdirbimas, pasirink dabar nesenstanti ir visų viliojanti medžiaga. Kiekviena dekoratyvine kamštinė plokštė yra unikali, suprojektuota bei sukurta 100% gamtos jėgomis. Gali būti tikras, kad tavo interjeras pasikeis neatpąÅ¾istamai, o tavo artimieiji pslik nustebinti tavo geru skoniu.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Montavimas arba kaip ir kuo montuoti kamštinę dangą rulonais ant sienos?

Dekoratyvine kamštinė danga Decork tai labai daili medžiaga, nes jų montavimą galima atlkti skirtingais būdais. Lengviausias ir pigiausias būdas tai tvirtinti klijais kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas klijas kamštinėms dangoms rulonais tai Wakol D-3540, kuri galima įsigyti 'Klijai kamščiui ' kategorijoje. Kiekvienam kvadratiniam kamščio metrui - 50 šešiakampių prireiks maždaug 200 g klijų, taigi maža 0,8 kg pakuotė pakaks apie 200 plokščių, tačiau didelis 2,5 kg kibiras jau 600 vienetų. Žinoma, montavimo metu nereikia naudoti tikai klijų kamščiui. Problemų nekelti turėtų populiarūs montavimo klijai arba rišikliai medienai. Patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams.

Decork kamštine plokštė nėra standartinis produktas. Gaminame ją specialiai tavo užsakymo gavimo metu pagal išrinktą konfigūraciją (kamštis, medžiaga bei veltinis). Produktas bus pritaikytas individualiems poreikiams ir nustatymams. Prašome, gerai planuok savo pirkinius prieš užsakymą, nes vėliau, jei pakeisi saovo nuomonę, gaila, bet negalėsite jų grąÅ¾inti.

Jei nesi tradicinių klijų entuziastu, be abejo pritrauks tave lipni kamštinė medžiaga, kurią galima rasti šalia tos kategorijos. Kamštinės sienų dangos su mūsų lipnu juostu montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę dangą ant atitinkamai paruošto, mūsų išrinkto ploto. Jei turi dvipusę lipniąją juostą, gali užsisakyti vidutiniai grūdėtą klasikinę kamštinę plokštę ir kamštinę plokštę su lipnu juostu sukurti pats.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris..bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!