Currency:

Kamstinė danga rulonais

Pasirink storį:


{{text.SALE}} {{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

from
Reikalinga didelė kamštinė lenta? Užsisakyk dabar!

Kamštinė danga rulonais tai labiausiai įvertintas ir klientų pageidaujamas techninis kamštis iš natūralaus portugiško kamščio. Jis gaunamas natūralios kamštinės žieves su ekologine rišamąja medžiaga jungimo procese. Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Kokio storio kamštinė lenta geriausia?

Paprastai kamštinei lentai naudojami smeigtukai su maždaug 11mm ilgio adata. Kad laisvai ir lengvai prisegtum firminius dokumentus ofise arba atostogų nuotraukas namuose, prireiks kamščio nuo 5 iki 10 mm storio. Kamštinės lentos 4 bei 5 mm storio atliks savo vaidmenį, jei turi jau minkštą gruntą, kur nori priklijiuoti dekoratyvinį kamščio sluoksnį. Plonos kamštinės dangos rulonais pamatai galite panaudoti minkštą medienos plaušo akytą plokštę, putplastį ar kartoną. Tačiau, jei kamščio formatas ne taip svarbus tau kaip jo storis, pasirink vidutiniai grūdėtas kamštines plokštes virš 10 mm storio. Storos plytėlės iš aglomeruotos kamštienos gali būti klijuotos tiesiai ant sienos bei ant kito pagrindo, iš jų galite irgi padaryti kamštinę pertvarą tarp rašomųjų stalų, kurį ne tik slopins garsą darbo vietoje bei atliks praktiškos ir lengvai prieinamos kamštinės lentos funkciją.

Rulonų ilgis pakankamas, gal turite irgi platesnius?
 
Kamštiniai paklotai nuo 0,8 iki 10 mm storio bei 100 cm platumo parduodama reguliariai, jų fizinių atsargių lygis nuolat palaikomas. Rulonų 1 m platumo pirkimas galimas nedelsiant, o vidutinis pristatymo laikas tai 48 valandų. Numatyta irgi galimybė užsakyti nestandartinio platumo rulonus, tačiau kalbama tik apie dideliais kiekiais. Kiti rulonų gaminami platumai tai 95, 120, 130, 140 bei 150 cm. Dešinėje pusėje lentelėje parodytas minimalus užsakymo tam tikro platumo kiekis. Užsakymo įvykdymo laikas trunka apie 4 savaites. Kamštinės dangos rulonus nuo 2 iki 10 mm storio pirksi pas mus tokiais kiekiais, kuriais šiuo metu tau reikia, nes tavo komfortui kamštinę dangą rulonais parduodame ilginiais metrais. Jei mūsų standartinis pasiūlymas neatitinka tavo reikalavimų, visada galime supjaustyti pagal numatytus matmenis. Tik nepamiršk, kad visada vienas iš siūlomų kamščio formatų negali viršyti 100 cm. Galime tau paruošti kamštinės dangos 80x150 cm formatą, bet 150x150 cm formatą jau ne bus taip lengva.
Storis: Min. užsakymas:
2 mm
345 mb
3 mm
225 mb
4 mm
160 mb
5 mm
120 mb
6 mm
100 mb
8 mm
70 mb
10 mm
60 mb
Ieškai kamščio kitai paskirčiai?

Mūsų kamštinės dangos rulonais yra visiškai universalios, naudojamos kiap kamštinė lenta namuose, biure arba mokykloje, jos irgi tinkamos pastatų apšiltinimui bei garso izoliacijai. Taikytinos tarpinių bei reklamos priedų gamyboje, kokybišku kamštiniu paklotu laminuotoms grindoms bei grindų dangoms. Dėl savo unikalių savybių vertinamos irgi maketų gamybos srityje, architektūrinių bei geležinkelio maketų statyboje, kaladėlių, jogos bei fitneso kilimėlių gamyboje.

Mažiosios kamštinės lekštės geresnės tau už didelis rulonus?

Smulkiai grūdėtos struktūros kamščio lakštai tai ideali medžiaga bet kokios apipjaustymo, graviravimo, kaširavimo bei spausdinimo rūšies. Didelis jų lankstumas ir vienodumas bei labai plynas paviršius ir atsparumas smulkinimui rodo, kad kamštis naudojamas reklamos priedų, batų įdėklų, techninių tarpinių bei kitų gaminių gamyboje.

Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės lentos idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio plokščių formos lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą kamštinių skelbimų lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Stambiai grūdėtos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Garsą sugerianti danga izoliuojanti/eliminuojanti/sulaikanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. 40 milijonų pilnų oro ląstėlių kiekviename kubiniame centimetre. Ką tai reiškia? Didžiulių saskaitų už dujas baiga bei daugiau šilumos tavo bute.

Montavimas arba kaip ir kuo montuoti kamštinę dangą rulonais ant sienos?

Kamštinė danga rulonais parduodama metrais tai labai daili medžiaga, nes jų montavimą galima atlkti skirtingais būdais. Lengviausias ir pigiausias būdas tai tvirtinti klijais kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas klijas kamštinėms dangoms rulonais tai Wakol D-3540, kuri galima įsigyti 'Klijai kamščiui ' kategorijoje. Kiekvienam kvadratiniam kamščio metrui prireiks maždaug 200 g klijų, taigi maža 0,8 kg pakuotė pakaks rulonui pvz. 1x4 m dydžio, tačiau didelis 2,5 kg kibiras jau 12 m2. Žinoma, montavimo metu nereikia naudoti tikai klijų kamščiui. Problemų nekelti turėtų populiarūs montavimo klijai arba rišikliai medienai. Patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams.

Jei nesi tradicinių klijų entuziastas, be abejo pritrauks tave lipni kamštinė medžiaga, kurią galima rasti šalia tos kategorijos. Kamštinės patiesalų su mūsų lipnu juostu montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę plokštę ant atitinkamai paruoštą, mūsų išrinktą plotą. Jei turi dvipusę lipniąją juostą, gali užsisakyti norimo formato bei storio kamštinę medžiagą neribotais ilgiais ir kamštinę dangą rulonais su lipnu juostu sukurti pats.

Mūsų siūlomos kamštinės dangos rulonais naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!