NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Klijai kamšciui

best adhesives for natural cork products Kokie klijai geriausi kamšciui?

Renkantis kamščio gaminio montavimui klijus verta atkeripti demėsį ne tik į jo kaina bet irgi į cheminę sudėtį, gaminojo renomę, naudojimo lengvumą bei montavimo ir vėlesnio naudojimo saugumą. Geri, ekologiški ir saugūs klijus kamšciui tai 100% solidaus, profesinio ir lengvo montavimo garantija.

Kokybės, tvermės ir saugumo garantija.

Mūsų naturalaus kamščio pardavimo ir montavimo patirtis leido mums objektyvai pasirinkti tarp klijų gamintojų rinkoje. Mūsų pasiūlyme raskite tik patikrinti, saugus ir aukščiausios kokybes klijus kamšciui, mūsų naudojami kiekviename montavime.

WAKOL D3540 tai stipros fiksacijos ekologiški ir paprasti naudojime klijai, akrilo latekso dispresijos pagaminti. Paskirti visoms kamščių rūšims, sugeriamajam ir nesugeriamajam pagrindui. Ypatingai paskirtas sienos, grindų, izoliacinį ir techninį kamštį suklijuoti.

Mūsų klijų natūrialiems kamščio gaminims dėka gali pastoviai pritvirtinti techninį, dekoratyvinį, grindų ir izoliacinį kamštį. Taip pat gali sėkmingai montuoti visas kitas kamščio įrangas tokias kaip grindų, dekoratyvinį ar dilatacijos joustą bei modeliavimo kamštį ir guminę-kamščio medžiagą.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kaip teisingai priklijuoti kamštį?

Prieš klijuojant reikia tinkamai paruošti pagrindą kuris turi būti šiek tiek gludus, sausas ir nuo riebalų, teršalų ir kitų klijavimą sunkinančių substancijų laisvas. Jeigu pagrinde yra daug dulkių visų pirma reikia ją gruntuoti. Klijų Wakol D3540 konsistencija yra tanki todėl geriausia aplikuoti veliuro trumpo plauko voleliu. Klijus reikia tiksliai sumaišyti ir kruopščiai bei tolygiai tepti ant kamščio apačios ir ant pagrindo. Klijuojant galima tepti tiek klijų kad paliktų plonas bet sandarus užvalkalas. Po to paviršių palikti visiškai išdžiūti. Kada išdžiūvę klijai yra visiškai skaidrūs glima suklijuoti kamštį su pagrindu. Kamštis patariame priklijuoti atidžiai ir tiklsliai nes klijų jungtis veikia iš karto. Išeiga: 200g/m2 (2,5kg užteks suklijuoti apie 12m2 kamščio).
 
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija