NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Spalvota lipni kamštinė medžiaga

Pasirink formatą:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ieškai spalvotos kamštinės medžiagos skirtos lengvam ir greitam montavimui?

Jei mieli tau lengvi, greiti bei problemų nekylantys sprendimai, spalvota lipni kamštinė medžiaga pavogs tavo širdį. Lengvo ir greito techninio kamščio montavimo bet kur poreikis, lėmė kamščio su ypač lipnu joustu atradimą. Spalvotos klijuojamos kamščio plokštės tai standartiniai lipniąja juosta padengtos kamštinės plokštės iš vienos pusės, plovimui atsparios Tikkurila dažais padengtos iš antros.

Panaudoti klijai yra labai tvirti, todėl ir plokštės gali būti klijuojamos ant lygiaus kaip ir šiek tiek šiurktaus paviršiaus. Sėkmingo montavimo paslaptis tai visiškai nedulkingas, švarus ir sausas pagrindas. Kitas svarbus dalykas tai kruopščiai paruošti paviršių montavimui – gruntuoti arba atidžiai išvalyti. Užklijuoti reikia atsargiai, nes klijai greitai rišasi.

Pats gali pasirinkti spalvą iš standartinės 9 sultingų reguliariai parduodamų spalvų paletės ar užsisakyti pageidaujamą atspalvį. Turi tik perduoti mums išrinktos spalvos RAL kodą, kamštinės plokštės storį, matmenis bei forminių plokštėlių kiekį, o mes paruošime indyvidualių tau pasiųlymą. Standartiniai parduodamos spalvos tai žalias, mėlynas, rožinis, geltonas, violetinis, raudonas, juodas, oranžinis bei natūrali kamštienos spalva.

Splavotai lakštai tai puiki ir originali patalpos dekoracija, atliekanti taip pat skelbimų lentos funkciją, kur galima visų rūšių informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis klijuojamo spalvoto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas. Tobulai pagamintas produktas, lengas montavimui ir praktiškesnis negu klasikinis techninis kamštis. Užsakyk, išpakuok, pritaikyk, nuplėšk atsarginę plovėlę, užklijuok… ir džiaukis natūraliu kamščiu išsvajotoje vietoje!


Ar neturite didesnių forminių plokštėlių?

455x610 mm bei 635x940 mm formatai tai standartiniai spalvotos lipnos kamštinės medžiagos matmenys. Jei norėtum didesnių, tobulu sprendimu atrodo spalvotos kamštinės plokštės 100x200 mm bei 100x300 mm dydžio.

Kokių klaidų vengti?

Pagaliau labai svarbus dalykas! Naturalus kamštis tai produktas labai jautrus drėgnos pokyčiams. Dregmei mažėjant, lakštai susitraukia, jų dydis susimažina. Atsižvelgiant į kintančiais sąlygas sandėliavimo bei krovinių gabenimo metu, patartina kamštinę medžiagą išpakuoti ir pritaikyti per min. 48 valandų tokioms sąlygoms, kuriomis bus atliekamas jos montavimas. Tai sumažins plyšių atsidarymą tikimybę plokščių sujungimo vietoje. Taip dažnai būna rudenį ir žiemą, kada šalta ir dar drėgna kamštinė medžiaga patenka į šiltą ir sausą patalpą. Todėl ir kamštinę medžiagą verta iš anksto įsigyti, kad tinkamai paruoštų gaminį montavimui bei papildomų išlaidų ir nereikalingos įtampos išvengtų.

Klijuojama kamštine plokštę nėra standartinis produktas. Gaminame ją specialiai tavo užsakymo gavimo metu pagal išrinktą storį, strūkturą bei kiekį. Produktas bus pritaikytas individualiems poreikiams ir nustatymams. Prašome, gerai planuok savo pirkinius prieš užsakymą, nes vėliau, jei pakeisi savo nuomonę, gaila, bet negalėsi jų grąÅ¾inti.

Mūsų siūlomos klijuojamos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!


Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija