Currency:

Lipni kamštinė medžiaga

Pasirink kategoriją kuri tave domina:
 


{{text.SALE}} {{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

from
Lipni kamštinė medžiaga Ieškai kamštinės medžiagos skirtos lengvam ir greitam montavimui?

Jei mieli tau lengvi, greiti bei problemų nekylantys sprendimai, lipni kamštinė medžiaga pavogs tavo širdį. Lengvo ir greito techninio kamščio montavimo bet kur poreikis, lėmė kamščio su ypač lipnu joustu atradimą. Lipnos kamščio plokštės tai standartiniai lipniąja juosta padengti kamštiniai lakštai. Panaudoti klijai yra labai tvirti, todėl ir plokštės gali būti klijuojamos ant lygiaus kaip ir šiek tiek šiurktaus paviršiaus. Sėkmingo montavimo paslaptis tai visiškai nedulkingas, švarus ir sausas pagrindas. Kitas svarbus dalykas tai kruopščiai paruošti paviršių montavimui – gruntuoti arba atidžiai išvalyti. Užklijuoti reikia atsargiai, nes klijai greitai rišasi.

Tobulai pagamintas produktas, lengas montavimui ir praktiškesnis negu klasikinis techninis kamštis. Užsakyk, išpakuok, pritaikyk, nuplėšk atsarginę plovėlę, užklijuok… ir džiaukis natūraliu kamščiu išsvajotoje vietoje!


Kamštinė skelbimų lenta ant sienos - išpakuok, užklijuok ir viskas - tipo?

Jei nesi tradicinių klijų bei sraigtų entuziastas, tikriauisiai sudomins tav mūsų vidutiniai grūdėtos struktūros klijuojamos kamštinės plokštės. Jos idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Kamštinių paklotų su lipniąja juosta montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę dangą ant atitinkamai paruošto ploto. Jei planuoji klijuojama kamštinė medžiaga padengti didesnių paviršių, nepamiršk dar prieš montavimą išlyginti kraštus – naudojant pavyzdžiui aštrų peilį tapetams. Tiesus ir plynus kamštinės dangos kraštai sumažins plokščių jungimo vietas ir žymiai pagerins galutinį rezultatą.


Triukšmaujantys kaimynai?

Stambiai grūdėtosklijuojamos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Stambaus grūdo pagaminta kamštinė plokštė pasižymi didesniu tankiu nei smulkiai bei vidutiniai grūdėtos struktūros plokštės. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, greitai ir patogiai klijuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. Jei siena yra nepakankamai stora ir triukšmas kelia didelių nepatogumų, verta svarstyti lengvą kontrukciją, susidedanti pirmiausiai iš 15-20 mm storio kamštinės plokštės, po to oro pertvaros ar mineralinės vatos bei gipskartonio ar OSB plokštės baigiant. Dauguma atvejų, triukšmo slopinimo efektas gaunamas užklijuojant tiesiogiai ant sienos 10 mm storio stambiai grūdėto kamščio dangą.

Būtina atlikti apdailą?

Klijujojamas kamštis lakštais galima ramiai palikti be apdailos. Be jokių apribojimų galima irgi altikti apdailą. Kamštines plokštes galima nudažyti bet kuriais dažais, laku ar beicais, pabrėžiant ar sumažinant kamščio struktūrą. Jei kyla sistemingai vykdomos taršos rizika ir dažno plovimo būtinybė, tada pravers ir apsaugos preparatas. Ekonomiškiai veiksmingiausiu ir daug darbo nereikalaujančiu apdailos būdu būtų palikti kamštinę dangą be apdailos. Originali stambiai grūdėto kamščio struktūra padarys tavo patalpa gaivesnė, natūralesnė, o tokia kamštinė sienų dangą ilgus metus galima naudoti kaip geriausia kamštinė lenta visai šeimai!

Geriausia lipni kamštinė medžiaga pjaustymui, frezavimui, graveravimui?

Smulkiai grūdėtos struktūros klijujamos kamštinės plokštės 635x940mm dydžio tai ideali medžiaga bet kokiam lipnų forminių plokštėlių, fasoninių išpjovių, profilių, tarpiklių, povėržlių, distancinių tarpiklių, dalytuvių rūšiui. Didelis jų lankstumas ir vienodumas bei labai plynas paviršius ir atsparumas smulkinimui rodo, kad lipni kamštinė medžiaga naudojama pjaustymui, štampavimui, sukimui, frezavimui, šlifavimui bei graveravimui. Reklaminės medžiagos (padėkliukai pudodeliui) gamybai skiriame kamštines plokštes nuo 0,8 iki 3mm storio. Kamštis tobulai jungiasi su popieriumi, kartonu, putomis bei kita medžiaga. Avalynės sektoriui (pleištai, užkulniai, pamušalai, vidpadžiai) skiriame kamštinę plokštę 5,7 bei 10mm storio. Smulkiai grūdėtas, nuo 2 iki 5mm storio kamštis yra naudojamas kaip izoliacinis sandarinimas, mašinų tarpinės bei sankabos kaladėlės.

Mūsų siūlomos klijuojamos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!


Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!