NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Kamštinės grindys

Pasirink kategoriją kuri tave domina:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Dizainas, komfortas ir tvarumas taigi idealios grindys!

Svajojai apie visada šiltą ir malonį grindų dangą? Tokia ant kurios saugiai žingsiuoti gali netgi mažas vaikas? Tylios, sveikos ir labai patvarios grindys? Tokia yra kamštinės grindys. Atrask jos ypatingas savybes ir pakeisk savo grindis namie ar biure į tokią idealią!

Kamštis tai natūrali ir ekologišką medžiaga tinkama grindų danga. Jeigu asocijuoja tau tik su tekstūra trupančių skelbimų lenta – greitai pakeisi nuomonę! Kamštinė danga grindims tai visiškai kitokio rūšies ir kokybės medžiaga – pritaikoma padengti plotą po kurias žingsniuojame.

Kamštinės grindys tai vis populiaresnis visame pasaulyje produktas kurio patvarumas namiškių visame pasaulyje patikrintas. Kamšinems grindims būdingas vandens ir suspaudimo atsparumas bei tobulas lankstumas. Dėl to kuria unikalią atmosferą ir užtikrina naudojimo komfortą bei rūpinasi gyventojų sveikata.

Atraskite visus kamštinių grindų pranašumus!

Pasirink kamštines grindis ir užsitikrink šiltą bei malonias liesti grindis (termoizoliacija), tylų butą (graso izoliacija), patogus vaikščiojimas netgi be batų (elastingos ir neslystančios grindys ir virbacijų slopinimas), lengva priežiūra (užteks vanduo ir švelnus ploviklis). Jau nekalbant apie sveikatos naudas! Kadangi natūralus kamštis yra antistatinė it antialerginė medžiaga dėl amortizacijos yra irgi idealus produktas žmoniems turintiems stuburo ir kojų problemų.

Kamštinės grindys tai prislopintos ir šaltos patalpos garantija todėl rekomenduojamos visiems patalopms išsykrus tik statomų į drėgmės ir vandens pavojų. Natūralio kamščio naudojimas leidžia naudoti sėkmingai kamštines parketlentes patalpoje kur gyvena astma serganti ir alergiški žmonės. Natūralus kamštis netraukia dulkių bei turi fungicidai savybių, yra atsparus drėgmei ir labai lengvas priežiūroje. Kadangi yra 100% natūralus ir ekologiškas produktas gaunamas nekenkiant aplinkai.

Mūsų pasiūlyme tirume keletą variantų paviršiaus apdailinimo. Visi variantai yra ilgalaiki ir dilimui atsparūs. Dėl įvairių spalvų ir faktūrų gali labai lengvai pritaikyti kamštinės grindys prie patalpos stiliaus. Montavimas yra greitas ir patogus, užtenka prijklijuoti kamščio plyteles prie grindų naudojant mūsų pasiūlomas kiljus Wakol. Kvečiame Jūs į išmintinį kamštinės grindų pasaulį! Atraskite jau šiandien naują žodžio grindys apibrėžimą!

Pasidžauk tylų, šiltą ir jaukų interjerą!

Kamštinės plytelių grindys garantuoja šiltas ir patvarias grindis kurias gali džiaugtis labai ilgai. Kamštinės plytelės grindims reiškia visų pirma daugiau tylos, šliumo, vaikščiojimo patogumo ir lengvos priežiūros. Nepakartojamos estetinės ir sveikatos apsaugos vertybės bei aukšti naudojimo parametrai vertinami visame pasaulyje!

Kamščio naudojimas kaip parketo medžiagos tai maksimalaus saugumo ir komforto tikrumas. Kamščio produktai yra 100% ekologiški ir natūralus todėl naudojamos netgi alergijos atveju – eliminuoja pėlėsių ir grybų riziką, yra vandeniui ir puviniui atspari, netraukia dulkių todėl gali būti sėkmingai naudojami astma sergančių žmonių.

Mūsų pasiūlyme turime kamštines plyteles grindims pritaikomos kiekvienai patalpai ir jos stiliui, nepriklausomai ar ieškai modernaus dizaino ar tradicinių pavyzdų. Siūlome kamščio ąÅ¾uolo žievės parketus tiesiai iš Portugalijos. Priklausomai nuo poreikių padengti laku, parafinu arba be dangalo, su apdaila arba be. Garantuojame kad mūsų siūlomos kamštines plyteles yra dilimui atsparios ir atitinka visas numatomas funkcijas. Pasirink aukščiausios kokybės grindis!
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija