NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Kamščio šablonai

Nori paliesti ir pamatyti kamštį prieš perkant?

Mūsų kruopščiai padaryti kamščio šablonus yra privalūs kad klientas galėtų pamatyti fizinį produktą nes kamštis tai medžiaga nepakartojama ir nuostabi. Nuotraukas kataloge arba ekranai neatspindi 100% tikros išvaizdos ir kamščio struktūros bei jo atrakcingumo.

Taigi kamščio šabloną gera turėti arti. Pades tau pasrinkti techninio kamščio storį ir dekoratyvinio kamščio antspalvį. Kompaktiško dydžio dėka gali turėti ją su savimi o apgalvota konstrukcija ledžia lengvai apžvelgti ir palyginti. Nesvarbu ar tu esi architektas, projektantas, pirkėjas ar individualus klientas kamščio sužavęs. Neturi nuspręsti ir nusipirkti iškart. Užsisakyk mūsų šabloną – pažiūrėk į kamštį, paliesk ir nuspręsk ar šitas produktas 100% atitinka jūsų lūkesčius!

Koks šablonas man geriausias?

Jūsų patogumui paruošėmė 2 šablonų variantus: pagrindinė versija ir visiška versija. Pagrindinis šablonas turi 30 populiariausių techninio ir dekoratyvinio kamščio rūšių. Siūlomas individualiam klientui neapsisprėndusiam dėl sienų kamščio pasirinikmo (kamštinė lenta arba izoliacinis kamštis).

Višiskas šablonas turi 40 kamščio tipų, paskirtas mūsų platintojams ir verslo partneriams norintiems susipažinti su visa mūsų įmonės pasiūla. Mūsų šablonų dėka esi tikras kad pamatysi realu produktą ir jo naturalas vertybes neiškreiptos. Tik su šablonu gali įsitikinti apie aukščiausia mūsų produkto kokybę.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}