NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Ekspanduotas kamštis

Pasirink kategoriją kuri tave domina:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ekspanduotos izoliacinės kamštinės plokštes tai natūralūs, tvarūs ir nepralenkiami kamštiniai produktai, ypatingame kamštienos aglomerate savo struktūroje neturinčios poliuretano bei jokių kitų priedų ar užpildų. Kamštiniai grūdai apdoroti kaitinant, jų apimtis didėja (analogiškai kaip spraginta kukurūza), šiame procese išsiskiria vienas iš komponentų - suberinas - tai natūralioji eksanduotų grūdų rišamoji medžiaga. Tokiu būdu gaunama puiki, natūrali, subalansuota medžiaga, pasižyminti išskirtiniais šilumos bei garso ir vibro izolicijos bruožais.

Triukšmaujantys ir varginantys kaimynai?

Ekspanduotas kamštis tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. Jei siena yra nepakankamai stora ir triukšmas kelia didelių nepatogumų, verta svarstyti lengvą kontrukciją, susidedanti pirmiausiai iš 30-40 mm storio kamštinės plokštės, po to oro pertvaros ar mineralinės vatos bei gipskartonio ar OSB plokštės baigiant.

Praverstų truputis privatumo?

Jei labiau nuo kaimyno televizoriaus girdimų garsų trukdo tau jo ilgas ausis - izoliacinis ekspanduotas kamštis pravers irgi ir tau. Jau 20-25 mm storio kamštis užteks, kad visus privatūs reikalus sulaikyti savo sienose. Kamštines plokštės įmontavus, apsimoka palikti jas be apdailinimo. Nereguliari kamščio struktūra sėkmingai paskirs balsą bei panaikins aidą mūsų bute, padidinant akustinį komfortą. Tiems kurie abejoja techninio kamščio estetinėmis savybėmis, patalpų apdailai siūlome panaudoti kamščio dekoratyvinę dangą. Platų prekių pasiūlymą galima rasti mūsų parduotuvėje.

Už lango -15 ir tavo sienos šaltosa kaip ledas?

40 milijonų kiekviename erdviniame centimetre orų pilnosios celių atsakingos už kamščio šilumos laidumą 0,037 W/mk lygyje. Kas tai reiškia? Didelių saskaičių už dujas pabaiga ir daugiau šilumos namie. Užtenka tik 10-15 mm izolacinio kamščio sluoksnį kad netgi šaltos sienos tampa šilta liesti. O 20-25 mm kamštinė lenta pateiks reikiamą šiluminę izoliaciją išlaikanti tiek šilumos kambaryje kad būtų jauki ir patogi.

Kur naudojami ekspanduotos plokštes?

•   sienų, grindų bei lubų šilumos ir garso izoliacija •   mašinų bei įrangos vibro izoliacija
•   plokščiųjų, nuožulnų ir žaliųjų stogų izoliacija •   šalto izoliacija kamerų
•   paviršių apdailinimas ir dekoravimas •   teraristika

Kodėl ekspanduotas kamštis yra toks svarbus?

•   medžiaga 100% natūrali, ekologiška ir subalansuota •   gaisro metu neišskiria jokių toksiškų dujų
•   beveik neribotos patvarumos •   atsparumas daugeliams cheminiams
•   ilgalaikis techninių parametrų nekintamumas •   greitas, paprastas ir nebranus montavimas
•   puikus matmenų stabilumas daugelį metų •   100% perdirbimas

Nori palyginti kamštis su kita medžiaga? Patikrink techninius parametrus!

•   plokščių matmenys: 500x1000mm •   gniuždomasis įtempis 10% deform.: 100 Kpa
•   prieinami plokščių storiai: 10 – 300mm •   drėgmės lygis: maks. 8%
•   standartinis plokščių tankis: 110 – 120 kg/m³ •   vandens įmirkis: 0,5 kg/m²
•   šilumos laidumo koeficientas λ: 0,037 – 0,040 W/mK •   ilgio tolerancija: ± 3 – 5 mm
•   priešgaisrinė klasifikacija: E klasė •   storio tolerancija: ± 1 – 2 mm

Kaip ir kuo montuoti kamštinę izoliaciją 50x100cm?

Izoliacinis kamštis tai labai patogi medžiaga leidžianti montuoti įvairiais būdais. Paprsčiausias ir pigiausias montavimo būdas tai naudoti klijus kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas kamštinems lentoms klijai tai Wakol D-3540, kuris galima nusipirkti „klijai kamščiui” kategorijoje. Patariame, kad kiekvienai kamštinei lentai tau reikes apie 100 klijų gramų kas reiškia kad mažasis paketas 0,8 kg užteks maždaug 8 lentoms, o didelis kibiras 2,5 kg netgi 25 lentoms.

Žinoma, montavimui neturi naudoti tik kamščiui paskirtų klijų. Neturėtų kilti problemų populiarų cementinių, montaivimui paskitų ir polimerinių klijų naudojimas. Gera pasirinkti tarp kontaktinių rišamajų iš karto preparatų pagreitintančių ir palengvinančių patyrusiam ekspertui darbą. Ant lubų montavimo atveju nepatiriame naudoti tik klijus. Rekomenduojame priklijuoti plokštes ir stiprinti konstrukcija kuolais.

Dažai, glaistas ar tapetai taigi reikia apdailinti?

Izoliacinis kamštis po montavimą galima apldailinti be jokių apribojimų. Išvalytas kamštines plokštes galima nudažyti bet kokius dažus, lakus ar beicus naudojant pabrėžiant ar minimizuojant tokiu būdu kamščio struktūra. Lygesnių ir labiau tradicinų paviršių entuziastams rekomenduojame įdėti ant kamščio lankštesnių glaistų ant armavimo tinkelio. O gipskartonio plokštės lengva konstrukcija su oro tarpu viduje užtikrins pridėtinę izoliaciją. Toks paviršius galima nudažyti arba priklijuoti tapetus. Labiausiai ekonomiška ir mažiausiai darbo reikalaujanti apdailinimo forma bus… palikti kamštį be jokio apdailinimo! Originali juodo kamščio stuktūra pridėda tavo interjerui griežtos ir natulios nuotaikos o tokia spalvinga siena daugelį metų gali būti visos šeimos naudojama kaip geriausia kamštinė lenta!

100% prekės grąÅ¾inimo garantija. Neribota trukmė.

Mūsų parduotuvėjė turi galimybę neribotą laiką grąÅ¾inti prekę. GrąÅ¾inamas yra kamštis originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių bei nešvarumų, tinkamas perparduoti. Taigi nesvarbu, ar staiga pakeisi koncepciją arba nusipirksi per daug kamščio negu reikia. Nusiperkant šį produktą, gali ramiai miegoti, priimsime tavo grąÅ¾inimą bet kuriuo metu. Nepamiršk apie tai, nes kitose parduotuvėse prekę gali grąÅ¾inti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris… bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Mūsų siūlomos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija