Currency:

Vidutiniai grūdėtos kamštinės lentos

Ieškai geriausios medžiagos kamštinei lentai?

Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės 640x950mm dydžio idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Kokio storio kamštinė lenta geriausia?

Paprastai kamštinei lentai naudojami smeigtukai su maždaug 11mm ilgio adata. Kad laisvai ir lengvai prisegtum firminius dokumentus ofise arba atostogų nuotraukas namuose, prireiks kamščio nuo 7 iki 10 mm storio. Jei nori, kad adata įeitų iki galo, nedarant žalos sienai, pasirink techninį kamštį 12 arba 15 mm storio. Kamštinės lentos 4 bei 5 mm storio atliks savo vaidmenį, jei turi jau minkštą gruntą, kur nori priklijiuoti dekoratyvinį kamščio sluoksnį. Techninio kamščio plokščių pamatai galite panaudoti minkštą medienos plaušo plokštę, putplastį ar kartoną. Tačiau, jei nesi apribotas kamštinės lentos įsigyti biudžetu, gali nusipirkti kamštinę dangą 20 mm storio. Tokio tipo kamštis gali būti klijuotas tiesiai ant sienos bei ant kito pagrindo, iš jo galite irgi padaryti kamštinę pertvarą tarp rašomųjų stalų, kurį ne tik slopins garsą darbo vietoje bei atliks praktiškos ir lengvai prieinamos kamštinės lentos funkciją.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ar neturite didesnių plokščių?

635x940 mm – smulkiai grūdėto kamščio formatas bei 640x950 mm vidūtinių bei stambių grūdų frakcijos tai didžiausi prieinami 'Kamštinės plokštės' prėkes formatai. Jeigu šis dydis yra per mažas, idealu sprendimu yra kamštiniai paklotai prieinami 'Kamštis rulonais' meniu kategorijoje kairėje pusėje. Rasi ten nuo 2 iki 10 mm storio kamštinės dangos rulonus aktualu pageidaujamojo kiekio, nes tavo komfortui kamštinę dangą rulonais parduodame ilginiais metrais.

Kaip ir su kuo montuoti vidutiniai grūdėtą kamštį?

Kamštinės lentos tai labai daili medžiaga, nes jų montavimą galima atlkti skirtingais būdais. Lengviausias ir pigiausias būdas tai tvirtinti klijais kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas klijas kamštinėms lentoms tai Wakol D-3540, kuri galima įsigyti 'Klijai kamščiui ' kategorijoje. Kiekvienai kamštinėi lentai prireiks maždaug 120 g klijų, taigi maža 0,8 kg pakuotė pakaks daugmaž 6 lakštams, tačiau didelis 2,5 kg kibiras daugmaž 20 plokštėms. Žinoma, montavimo metu nereikia naudoti tikai klijų kamščiui. Problemų nekelti turėtų populiarūs montavimo klijai arba rišikliai medienai. Patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams.

Jei nesi tradicinių klijų entuziastu, be abejo pritrauks tave lipni kamštinė medžiaga, kurią galima rasti šalia tos kategorijos. Kamštinės plokštės su mūsų lipnu juostu montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę dangą ant atitinkamai paruošto, mūsų išrinkto ploto. Jei turi dvipusę lipniąją juostą, gali užsisakyti vidutiniai grūdėtą klasikinę kamštinę plokštę ir kamštinę plokštę su lipnu juostu sukurti pats.

Būtina atlikti apdailą?

Techninis kamštis lakštais galima ramiai palikti be apdailos. Be jokių apribojimų galima irgi altikti apdailą. Kamštines plokštes galima nudažyti bet kuriais dažais, laku ar beicais, pabrėžiant ar sumažinant kamščio struktūrą. Jei kyla sistemingai vykdomos taršos rizika ir dažno plovimo būtinybė, tada pravers ir apsaugos preparatas. Ekonomiškiai veiksmingiausiu ir daug darbo nereikalaujančiu apdailos būdu būtų palikti kamštinę dangą be apdailos. Originali stambiai grūdėto kamščio struktūra padarys tavo patalpa gaivesnė, natūralesnė, o tokia kamštinė sienų dangą ilgus metus galima naudoti kaip geriausia kamštinė lenta visai šeimai!

Mūsų siūlomos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!