NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Stambiai grūdėtos lipni kamštinė medziaga

Ieškai kamštinės medžiagos skirtos lengvam ir greitam montavimui?

Jei mieli tau lengvi, greiti bei problemų nekylantys sprendimai, lipni kamštinė medžiaga pavogs tavo širdį. Lengvo ir greito techninio kamščio montavimo bet kur poreikis, lėmė kamščio su ypač lipnu joustu atradimą. Lipnos kamščio plokštės tai standartiniai lipniąja juosta padengti kamštiniai lakštai. Panaudoti klijai yra labai tvirti, todėl ir plokštės gali būti klijuojamos ant lygiaus kaip ir šiek tiek šiurktaus paviršiaus. Sėkmingo montavimo paslaptis tai visiškai nedulkingas, švarus ir sausas pagrindas. Kitas svarbus dalykas tai kruopščiai paruošti paviršių montavimui – gruntuoti arba atidžiai išvalyti. Užklijuoti reikia atsargiai, nes klijai greitai rišasi.

Tobulai pagamintas produktas, lengas montavimui ir praktiškesnis negu klasikinis techninis kamštis. Užsakyk, išpakuok, pritaikyk, nuplėšk atsarginę plovėlę, užklijuok… ir džiaukis natūraliu kamščiu išsvajotoje vietoje!


Triukšmaujantys kaimynai?

Stambiai grūdėtosklijuojamos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Stambaus grūdo pagaminta kamštinė plokštė pasižymi didesniu tankiu nei smulkiai bei vidutiniai grūdėtos struktūros plokštės. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, greitai ir patogiai klijuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. Jei siena yra nepakankamai stora ir triukšmas kelia didelių nepatogumų, verta svarstyti lengvą kontrukciją, susidedanti pirmiausiai iš 15-20 mm storio kamštinės plokštės, po to oro pertvaros ar mineralinės vatos bei gipskartonio ar OSB plokštės baigiant. Dauguma atvejų, triukšmo slopinimo efektas gaunamas užklijuojant tiesiogiai ant sienos 10 mm storio stambiai grūdėto kamščio dangą.

Praverstų truputis privatumo?

Jei labiau nuo kaimyno televizoriaus girdimų garsų trukdo tau jo ilgas ausis – stambiai grūdėtas izoliacinis kamštis pravers irgi ir tau. Jau 5-7 mm storio kamštis užteks, kad visus privatūs reikalus sulaikyti savo sienose. Kamštines plokštės įmontavus, apsimoka palikti jas be apdailinimo. Nereguliari kamščio struktūra sėkmingai paskirs balsą bei panaikins aidą mūsų bute, padidinant akustinį komfortą. Tiems kurie abejoja techninio kamščio estetinėmis savybėmis, patalpų apdailai siūlome panaudoti kamščio dekoratyvinę dangą. Platų prekių pasiūlymą galima rasti mūsų parduotuvėje.

Už lango 15 laipsnių šalčio, o tavo sieną žiauriai šalta?

40 milijonų pilnų oro ląstėlių atsako už kamštinės medžiagos šiluminį laidumą – 0,037 W/(m·K) kiekviename kubiniame centimetre. Ką tai reiškia? Didžiulių saskaitų už dujas baiga bei daugiau šilumos tavo bute. Užteks jau net 3-5 mm stambiai grūdėto kamščio sluoksnis, kad peršalusi siena pasidarytų šilta palietus. Tačiau 7-10 mm kamštinė plokšte pagerės termoizoliaciją, palikdama patalpoje tiek šilumos, kad būtų jauki ir komfrotabili.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ar neturite didesnių plokščių?

635x940 mm – smulkiai grūdėto kamščio formatas bei 640x950 mm vidūtinių bei stambių grūdų frakcijos tai didžiausi prieinami 'Kamštinės plokštės' prėkes formatai. Jeigu šis dydis yra per mažas, idealu sprendimu yra kamštiniai paklotai prieinami 'Kamštis rulonais' meniu kategorijoje kairėje pusėje. Rasi ten nuo 2 iki 10 mm storio kamštinės dangos rulonus aktualu pageidaujamojo kiekio, nes tavo komfortui kamštinę dangą rulonais parduodame ilginiais metrais.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris..bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Kokių klaidų vengti?

Pagaliau labai svarbus dalykas! Naturalus kamštis tai produktas labai jautrus drėgnos pokyčiams. Dregmei mažėjant, lakštai susitraukia, jų dydis susimažina. Atsižvelgiant į kintančiais sąlygas sandėliavimo bei krovinių gabenimo metu, patartina kamštinę medžiagą išpakuoti ir pritaikyti per min. 48 valandų tokioms sąlygoms, kuriomis bus atliekamas jos montavimas. Tai sumažins plyšių atsidarymą tikimybę plokščių sujungimo vietoje. Taip dažnai būna rudenį ir žiemą, kada šalta ir dar drėgna kamštinė medžiaga patenka į šiltą ir sausą patalpą. Todėl ir kamštinę medžiagą verta iš anksto įsigyti, kad tinkamai paruoštų gaminį montavimui bei papildomų išlaidų ir nereikalingos įtampos išvengtų.

Ieškai kamščio kitai paskirčiai?

Smulkiai grūdėtos kamštinės plokštės tai ideali bet kokios apipjaustymo, graviravimo, kaširavimo bei spausdinimo rūšies medžiaga. Didelis jų lankstumas ir vienodumas bei labai plynas paviršius ir atsparumas smulkinimui rodo, kad kamštis naudojamas reklamos priedų, batų įdėklų, techninių tarpinių bei kitų gaminių gamyboje.

Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Mūsų siūlomos klijuojamos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!


Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!