NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Kamštiniai padėkliukai

Pasirink praktinį įtaisą ir sėkmingą reklamą!

Ieškai praktinės ir akiai malonios reklaminės smulkmenos padedanti rekomenduoti tavo markę? Įsitikink kokie galymybės douda kamštiniai padėkliukai! Visur esančios ir pigios tampa daugkartinio naudojimo reklamos nešėju ir tavo potencialų klientų mylimuoju įtaisu. Jeigu labai nori kad padėkliukai puodeliui kurtų teigiamą įvaizdį pasirink aukščiausią kokybę! Mes tokia siūlome.

Išsiskirkite konkurencijos fone ir nuteik klientus savo įmonei asmeninės reklaminės smulkmenos dėka. Kamštiniai reklamini padėkliukai tai parktinė ir paranki smulkmena o tai pat įspūdinga reklama! Rekomenduojame geriausios kamštiniai padėkliukai rinkoje su spalvinga ofsetinė spauda. Jų dėka gali parodysi kad esi verslininkas ir rūpintis kiekviena detale išnaudojant kiekvieną šansą rekomenduoti savo markę, paslaugą ar prekę.

Tavo originalūs, išmintini ir individualizuoti reklamini padėkliukai.

Realizuojame kiekvieną individualinį grafini projektą. Nesirūpink jeigu neturi projekto – mūsų grafikas sukurs projektą nuo pradžios, išnaudoja nurodytas medžiagas ir padės gauti geriausią grafinį rezultatą. Darome ofsetinę reklaminę spaudą (CMYK bei PANTONE) be jokių apribojimų išnaudojant bet kokią didelės raiškos nuotrauką arba grafiką. Užsitikrink jau dabar praktišką ir nekrentančią per daug į akį reklamą!
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}