NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Ekspanduotas kamštis Lambourde

Ekspanduotas kamštis “Lambourde” tai naujasis portugališko kamštinų izoliacijų Amorim Isolamentos producento pateiktas sprendimas. Kamštinė plokštė “Lambourde” tai klasikinė izoliacinio kamščio lenta su dviemis montavimo OSB plokštemis. OSB plokštes naudojimas leidžia greitai montuoti izoliacinį kamštį prie sienos stiprinant kontrukcija kuolais. Irgi gipskartonio plokštės ar MDF plokštės pritvirtinamos prie tų pačių OSB plokščių varžtais medžiui.

Ekspanduoto kamščio plokštės Lambourde (Lamburd) tai naturalus kamštinis gaminys kuris kaip venintelis kamštinio aglomerato rūšis sudėtyje neturintis poliuretano nei jokių kitų papildinių ir užpildų. Aukštos temperatūros veiksmo rezultatas kamštis padidina savo apimtį (panašiai kaip spragėsiai) o išsiskiriantis vyksmo metu komponentas – suberina – yra natūrali rišamoji kamščio medžiaga. Gavome tokiu būdu puikią, natūralią ir subalansuotą medžiagą termo, garso, šilumos ir vibro izoliacijos pagrindu ypatingą.

Sistemo ekspanduoto kamščio plokštes „Lambourde” naudojimas + gipskartonio plokštė garantuoja išspręsti sėkmingai visus susijusius su garso, šilumos ir vibro izoliacija problemus tiek naujai pastatytame objekte kaip ir remonto metu. Puiki izoliacijos parametrai kartu su legvu ir greitu montavimu daro kad šis subalansuotas sistemas yra nuostabus statybinis sprendimas.

Triukšmaujantys ir varginantys kaimynai?

Ekspanduotas kamštis tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. Jei siena yra nepakankamai stora ir triukšmas kelia didelių nepatogumų, verta svarstyti lengvą kontrukciją, susidedanti pirmiausiai iš 30-40 mm storio kamštinės plokštės, po to oro pertvaros ar mineralinės vatos bei gipskartonio ar OSB plokštės baigiant.

Praverstų truputis privatumo?

Jei labiau nuo kaimyno televizoriaus girdimų garsų trukdo tau jo ilgas ausis - izoliacinis ekspanduotas kamštis pravers irgi ir tau. Jau 20-25 mm storio kamštis užteks, kad visus privatūs reikalus sulaikyti savo sienose. Kamštines plokštės įmontavus, apsimoka palikti jas be apdailinimo. Nereguliari kamščio struktūra sėkmingai paskirs balsą bei panaikins aidą mūsų bute, padidinant akustinį komfortą. Tiems kurie abejoja techninio kamščio estetinėmis savybėmis, patalpų apdailai siūlome panaudoti kamščio dekoratyvinę dangą. Platų prekių pasiūlymą galima rasti mūsų parduotuvėje.

Už lango -15 ir tavo sienos šaltosa kaip ledas?

40 milijonų kiekviename erdviniame centimetre orų pilnosios celių atsakingos už kamščio šilumos laidumą 0,037 W/mk lygyje. Kas tai reiškia? Didelių saskaičių už dujas pabaiga ir daugiau šilumos namie. Užtenka tik 10-15 mm izolacinio kamščio sluoksnį kad netgi šaltos sienos tampa šilta liesti. O 20-25 mm kamštinė lenta pateiks reikiamą šiluminę izoliaciją išlaikanti tiek šilumos kambaryje kad būtų jauki ir patogi.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kur naudojami ekspanduotos plokštes?

•   sienų, grindų bei lubų šilumos ir garso izoliacija •   mašinų bei įrangos vibro izoliacija
•   plokščiųjų, nuožulnų ir žaliųjų stogų izoliacija •   šalto izoliacija kamerų
•   paviršių apdailinimas ir dekoravimas •   teraristika

Techniniai duomenys:

•   išoriniai matmenys: 500x1000mm •   Drėgmės lygis: maks. 8%
•   prieinami plokštės storis: 40, 50 i 60mm •   vandens įmirkis: 0,5 kg/m²
•   standartinis plokščių tankis: 110 – 120 kg/m³ •   ilgio tolerancija: ± 3 – 5 mm
•   šilumos laidumo koeficientas λ: 0,037 – 0,040 W/mK •   storio tolerancija: ± 1 – 2 mm
•   gniuždomasis įtempis 10% deform.: 100 Kpa •   priešgaisrinė klasifikacija: E klasė

Kodėl ekspanduotas kamštis yra toks svarbus?

•   medžiaga 100% natūrali, ekologiška ir subalansuota •   gaisro metu neišskiria jokių toksiškų dujų
•   beveik neribotos patvarumos •   atsparumas daugeliams chem. veiksniams
•   ilgalaikis techninių parametrų nekintamumas •   greitas, paprastas ir nebranus montavimas
•   puikus matmenų stabilumas daugelį metų •   100% perdirbimas

100% prekės grąÅ¾inimo garantija. Neribota trukmė.

Mūsų parduotuvėjė turi galimybę neribotą laiką grąÅ¾inti prekę. GrąÅ¾inamas yra kamštis originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių bei nešvarumų, tinkamas perparduoti. Taigi nesvarbu, ar staiga pakeisi koncepciją arba nusipirksi per daug kamščio negu reikia. Nusiperkant šį produktą, gali ramiai miegoti, priimsime tavo grąÅ¾inimą bet kuriuo metu. Nepamiršk apie tai, nes kitose parduotuvėse prekę gali grąÅ¾inti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris… bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Mūsų siūlomos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!