NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Smulkiai grūdėtos lipni kamštinė medziaga

Ieškai kamštinės medžiagos skirtos lengvam ir greitam montavimui?

Jei mieli tau lengvi, greiti bei problemų nekylantys sprendimai, lipni kamštinė medžiaga pavogs tavo širdį. Lengvo ir greito techninio kamščio montavimo bet kur poreikis, lėmė kamščio su ypač lipnu joustu atradimą. Lipnos kamščio plokštės tai standartiniai lipniąja juosta padengti kamštiniai lakštai. Panaudoti klijai yra labai tvirti, todėl ir plokštės gali būti klijuojamos ant lygiaus kaip ir šiek tiek šiurktaus paviršiaus. Sėkmingo montavimo paslaptis tai visiškai nedulkingas, švarus ir sausas pagrindas. Kitas svarbus dalykas tai kruopščiai paruošti paviršių montavimui – gruntuoti arba atidžiai išvalyti. Užklijuoti reikia atsargiai, nes klijai greitai rišasi.

Tobulai pagamintas produktas, lengas montavimui ir praktiškesnis negu klasikinis techninis kamštis. Užsakyk, išpakuok, pritaikyk, nuplėšk atsarginę plovėlę, užklijuok… ir džiaukis natūraliu kamščiu išsvajotoje vietoje!


Geriausia lipni kamštinė medžiaga pjaustymui, frezavimui, graveravimui?

Smulkiai grūdėtos struktūros klijujamos kamštinės plokštės 635x940mm dydžio tai ideali medžiaga bet kokiam lipnų forminių plokštėlių, fasoninių išpjovių, profilių, tarpiklių, povėržlių, distancinių tarpiklių, dalytuvių rūšiui. Didelis jų lankstumas ir vienodumas bei labai plynas paviršius ir atsparumas smulkinimui rodo, kad lipni kamštinė medžiaga naudojama pjaustymui, štampavimui, sukimui, frezavimui, šlifavimui bei graveravimui. Reklaminės medžiagos (padėkliukai pudodeliui) gamybai skiriame kamštines plokštes nuo 0,8 iki 3mm storio. Kamštis tobulai jungiasi su popieriumi, kartonu, putomis bei kita medžiaga. Avalynės sektoriui (pleištai, užkulniai, pamušalai, vidpadžiai) skiriame kamštinę plokštę 5,7 bei 10mm storio. Smulkiai grūdėtas, nuo 2 iki 5mm storio kamštis yra naudojamas kaip izoliacinis sandarinimas, mašinų tarpinės bei sankabos kaladėlės.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ar neturite didesnių plokščių?

635x940 mm – smulkiai grūdėto kamščio formatas bei 640x950 mm vidūtinių bei stambių grūdų frakcijos tai didžiausi prieinami 'Kamštinės plokštės' prėkes formatai. Jeigu šis dydis yra per mažas, idealu sprendimu yra kamštiniai paklotai prieinami 'Kamštis rulonais' meniu kategorijoje kairėje pusėje. Rasi ten nuo 2 iki 10 mm storio kamštinės dangos rulonus aktualu pageidaujamojo kiekio, nes tavo komfortui kamštinę dangą rulonais parduodame ilginiais metrais.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris..bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Kokių klaidų vengti?

Pagaliau labai svarbus dalykas! Naturalus kamštis tai produktas labai jautrus drėgnos pokyčiams. Dregmei mažėjant, lakštai susitraukia, jų dydis susimažina. Atsižvelgiant į kintančiais sąlygas sandėliavimo bei krovinių gabenimo metu, patartina kamštinę medžiagą išpakuoti ir pritaikyti per min. 48 valandų tokioms sąlygoms, kuriomis bus atliekamas jos montavimas. Tai sumažins plyšių atsidarymą tikimybę plokščių sujungimo vietoje. Taip dažnai būna rudenį ir žiemą, kada šalta ir dar drėgna kamštinė medžiaga patenka į šiltą ir sausą patalpą. Todėl ir kamštinę medžiagą verta iš anksto įsigyti, kad tinkamai paruoštų gaminį montavimui bei papildomų išlaidų ir nereikalingos įtampos išvengtų.

Ieškai kamščio kitai paskirčiai?

Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Stambiai grūdėtos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. 40 milijonų pilnų oro ląstėlių kiekviename kubiniame centimetre. Ką tai reiškia? Didžiulių saskaitų už dujas baiga bei daugiau šilumos tavo bute.

Mūsų siūlomos klijuojamos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!


Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!