NEMOKAMAS VISŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Currency:

Dilatacijos kamštis

Flooring expansion joints cork strips Įvairų medžiagų jungimo metu pvž. medienos su keraminėmis plytelėmis, akmenimi ar pamušalu arba irgi plytelių su laminuotomis parketlenktemis reikia pasirūpinti tinkamas paviršaus dilatacijas paruoštame dilatacijos tarpelyje.

Dvejų įvairų medžiagų naudojimas tarp kurių vienas nuolat dirbantis (pvž.mediena) reikalauja tinkamų grindų kompensatorių. Kamštinė dilatacijos juostė kompensuoja grindų „darbą” vietoje kur iškrypta ir sugęda danga. Kadangi kamštis yra ne tik labai estetinė medžiaga bet irgi sutelkia visus įtampas susijusias su grindų darba todėl naudojamas kad užpildytų dangą.

Kamštinės juostės dėl specialiosios sandaros turi pukias dilatacijos savybes dėl kurios yra idealus tokio naudojimo produktas. Kamštis iš kurio padarytos mūsų juostės yra tempratūros kaitoms, drėgmei, biologiniam skaidymui atsparus trinčiai o kas svarbiausia mūsų klientams - yra visiškai natūrali ir ekologiška žaliava.
 

{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kamštines juostes montavimo metu galima pjausti paprastą peilį tapetams naudojant. Kamštis įklijuojame į angą tokiu būdu kad pusė susikerianti su grindmi nebūtų susijusi su juo pastoviai. Todėl klijus reikia įdėti tik į šalinį kamšcio pusę. Įklijęs dilataciją į angą gera padengti juostes apsauginiu laku kamšciui ar medienai kad apsaugotų medžiaga nuo purvo ir vendens.

100% prekės grąÅ¾inimo garantija. Neribota trukmė.

Mūsų parduotuvėjė turi galimybę neribotą laiką grąÅ¾inti prekę. GrąÅ¾inamas yra kamštis originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių bei nešvarumų, tinkamas perparduoti. Taigi nesvarbu, ar staiga pakeisi koncepciją arba nusipirksi per daug kamščio negu reikia. Nusiperkant šį produktą, gali ramiai miegoti, priimsime tavo grąÅ¾inimą bet kuriuo metu. Nepamiršk apie tai, nes kitose parduotuvėse prekę gali grąÅ¾inti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris… bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!