NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Kamščio-gumos paklotas

Cork rubber underlay Ieškai geriausio grindų pakloto laminatui?

Kamščio-gumos paklotas laminatui tai nepralenkiamas premium sektoriaus, tobulą garso bei šilumos izoliaciją visiems plaukiančio tipo grindims užtikrinantis produktas. Pukiai slopina žingsnių bei ore sklindančius garsus grindų eksploatacijos metu, kas pastebimai ir patenkinamai padidina komfortą. Efektyviai išlygina mažus pagrindo, ant kurio montuojamas, netobulumus, padidinant jo tvirtumą bei prailginant eksploatacijos laiką. Grindys tampa tylesnės, šiltesnės ir žymiai malonesnės. Izolacinis paklotas laminatui iš natūralaus kamščio tai produktas, kurio eksploatacija yra neribotą laike. Garantuojama, kad ištvers ilgiau negu pačios grindys.

Gaminami pagal tokią pačią technologiją kaip standartinė kamštinė danga rulonais, natūralios kamštinės žieves su ekologine rišamąja medžiaga jungimo procese, išskyrus tai, kad norint pdidinti izoliacinius parametrus, jos yra šiek tiek mažesnio tankio bei labiau akytos struktūros. Kamščio-gumos paklotai, dedami po grindų danga ir didesnio tankio pagrindo reikalaujantys, pagamintos iš granuliuotos perdirbtos gumos ir kamščio.


Kodėl kamštinis paklotas laminatui yra geresnis nuo kitų?

Tobula šilumos bei garso izoliacija. Kamštinis paklotas laminatui pasižymi itin mažu šilumos bei garso laidumu. Visada šiltas palietus, neperima žmogaus kūno šilumos. Priešingai nei kitos medžiagos, kamštinis paklotas išlaiko savo izoliacines savybes esant įvarioms temperatūrams. Viskas tai unikalios ir neįmanomos technologijomis pasiekti specialios struktūros dėka, kur 40 milijonų savarankiškų, pilnų oro ląstėlių yra viename kubiniame centimetre. Kiekviena iš tų tobulų ląstėlių bus nuolat, 24 valandas per parą, be pertraukos, saugo tave ir tavo artimuosius nuo šalčio, triukšmo, vibracijų bei drėgnumo.

Vibro izoliacija. Specialios struktūros dėka kamštinė medžiaga neperduoda vibracijų. Tai įmanoma dėl jos akytos struktūros ir didelio elastingumo. Todėl ir natūralus kamštis sugeria garso bangas bei vibracijas.

Matmenų stabilumas. Kamštinis paklotas ypatingoms natūralaus kamščio savybėms dėka yra puiki alternatyva standartiniai naudojamoms, bet mažai efektyvioms medžiagoms, tokioms kaip polietyleno putos ar banguotas kartonas. Kamštinė medžiaga pasižymi matmenų stabilumu, paklojus paklotą, sudėjus laminatą bei baldais apkrovus, kamštinė plokštė pavyzdinio nominalaus storio 6 mm, visada turės 6 mm. Pigių putų bei paklotų ar akytų medienos plaušo plokščių vartojimo atvejų, nominalus pakloto storis daugiausiai sumažės apie 50-70%. Argi tikrai esi matomų tarpų tarp grindų ir grindjuosčių mėgėjas?

Elastingumas ir grublėtas paviršius. Didelis tamprumas ir nereguliarus paviršius padeda išlyginti bei maskuoti mažesnius pagrindo netobulumus. Kamščio ląstėlių membranos yra labai lanksčios, kas lemia jo nepaprastą elastingumą. Tai reiškia, kad jis grįžta į savo ankstesnę būseną nustojus veikti apkrovai. Veikiant didelei jėgai jų apimtis susismažina. Apkrovai nustojus, ląstėlės grįžta į savo ankstesnę būseną, o kamštis neturi jokių deformacijos požymių. Kokius nelygumus išlygins putos, kurios tik keletai dienų praėjus grįžta iki popieriaus lapo storio?

Įtaka mikroklimatui. Kamštis pasižymi reikiamos temperatūros bei oro drėgnumo palaikymo savybėmis. Daro įtaka mikroklimatui bei patalpų akustikai. Sėkmingai apsaugo patalpą nuo žalingo statybinių medžiagų poveikio.

Natūralumas ir ekologija. Palyginant su visais sintetiniais paklotais, pvz. polietyleno putomis arba XPS, kamštis yra 100% natūralus bei palankus aplinkai, taip gamybos bei ir vėlesnios eksploatacijos metu. Jo sudėtyje nėra jokių kenksmingų priedų bei nereikalingų užpildų. Ar klausei prekybos centro pardavėjo kas tikrai yra putų sudėtyje?

Antistatiškumas ir hipoalergiškumas. Kamščio paviršyje nėra elektros krūvių, todėl ir kamštis nesielektrina. Nepritraukia ir nesugeria dulkių. Nesukelia alergijų ir nekyla pavojų astma sergantiems. Vis dar nori sutaupyti perkant pigiausia sintetinę medžiagą?

Skysčių ir dujų nepralaidumas. Natūraliojo suberino ląstėlių sienėlių sudėtyje dėka, kamštis pasižymi skysčių bei dujų nepralaidumu. Atsparumas vandeniui laikui bėgant bus visada toks pat. Ar perkant pianomat pamirštum apie garų sulaikymo plevėlę?

Atsparumas ugniai. Kamštis yra natūraliai atsparus ugniai. Salyčio su ugnimi atveju dega be liepsnos, degdamas neišskiria nuodingų medžiagų. Ar tai irgi putoms būdinga?

Neutralumas. Papildomas kamščio pranašumas – chemiškai įnertinė medžiaga. Kamštis nesukelia cheminės reakcijos su skysčiais, neturi skonio, nei kvapo ir nėra pavojingas sveikatai. Šitie bruožai lemia jo panaudojimą buteliams užkimšti. Tanino buvimo ir baltymų trūkumo dėka yra atsparus drėgmei bei puvimui.

Lengvumas. Oras sudaro 90% kamščio apimties ir apie 50% jo masės. Kamštis yra 5 kartų lengvesnis nuo vandens, be to nesugeria vandens ir yra neskęstantis. Šitas bruožas buvo anksčiausiai žinomas ir naudojamas jau prieš tukstančius metų.

Atsparumas sužalojimui. Korio formos struktūros dėka, aukšto trinties koeficiento kamštis yra labiau atsparus dilimui lyginant su kitais paklotais. Ar medžio plaušo paklotas atlaikys plaktuko smūgį?

Subalansuota gamyba. Natūralus kamštis gaunamas iš kamštinio ąÅ¾uolo žievės, visžalių kamštinio ąÅ¾uolo rūšio, augančio Viduržemio jūros regione. Kamštinė žievė nuo kelių iki keliolikos centimetrų storio nuimama kas 10 metų, nepažeidžiant medžio sveikatos.

Kamštinis paklotas vartojamas visų rūšių paviršiams, nuo plaukiančio tipo grindų tai yra populiarių grindų plokščių pradėdant, per parketus ir medines lentas, kilimines dangas, linoleumus, PVC, o ant kamštinės grindų dangos, natūralaus akmens bei keraminių grindų plytelių baigiant.

 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!

•   100% natūralūs •   vandeniui nelaidūs •   antistatiniai •   tamprūs ir elastingi
•   tobula šilumos izoliacija •   tobula garso izoliacija •   skysčių ir dujų užtvara •   100% ekologiniai
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija