NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS LIETUVOJE

Valiuta:

Kamštinės lentos

Pasirink kategoriją kuri tave domina:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kamštinės lentos Ieškai geriausios medžiagos kamštinei lentai?

Vidutiniai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės 640x950mm dydžio idealiai tinka visų rūšių paviršiams informaciją, skelbimus, leidinius ir kt. smeigtukais segti. Didelis vidutiniai grudėto kamščio lansktumas, puikus dizainas bei itin didelis atsparumas smulkinimui lemia jo panaudojimą informacinių lentų gamyboje, kaip baldų bei modulinių skelbimų stendų užpildas.

Triukšmaujantys kaimynai?

Stambiai grūdėtos kamštinės plokštės tai nepaprasta garso bei šilumos izoliacija. Stambaus grūdo pagaminta kamštinė plokštė pasižymi didesniu tankiu nei smulkiai bei vidutiniai grūdėtos struktūros plokštės. Garsą sugerianti danga izoliuojanti ore sklindančius pašalinius iš už sienos garsus, montuojama tiesiogiai ant sienos ar prie lubų. Jei siena yra nepakankamai stora ir triukšmas kelia didelių nepatogumų, verta svarstyti lengvą kontrukciją, susidedanti pirmiausiai iš 15-20 mm storio kamštinės plokštės, po to oro pertvaros ar mineralinės vatos bei gipskartonio ar OSB plokštės baigiant. Dauguma atvejų, triukšmo slopinimo efektas gaunamas užklijuojant tiesiogiai ant sienos 10 mm storio stambiai grūdėto kamščio dangą.

Už lango 15 laipsnių šalčio, o tavo sieną žiauriai šalta?

40 milijonų pilnų oro ląstėlių atsako už kamštinės medžiagos šiluminį laidumą – 0,037 W/(m·K) kiekviename kubiniame centimetre. Ką tai reiškia? Didžiulių saskaitų už dujas baiga bei daugiau šilumos tavo bute. Užteks jau net 3-5 mm stambiai grūdėto kamščio sluoksnis, kad peršalusi siena pasidarytų šilta palietus. Tačiau 7-10 mm kamštinė plokšte pagerės termoizoliaciją, palikdama patalpoje tiek šilumos, kad būtų jauki ir komfrotabili.

Geriausias kamštis karpymui, graveravimui, dažymui ir spausdinimui?

Smulkiai grūdėtos struktūros kamštinės plokštės 635x940mm dydžio tai ideali medžiaga bet kokio apipjaustymo, graviravimo, kaširavimo bei spausdinimo rūšio. Didelis jų lankstumas ir vienodumas bei labai plynas paviršius ir atsparumas smulkinimui rodo, kad kamštis naudojamas reklamos priedų, batų įdėklų, techninių tarpinių bei kitų gaminių gamyboje. Reklaminės medžiagos (padėkliukai pudoeliui) gamybai skiriame kamštines plokštes nuo 0,8 iki 3mm storio. Kamštis tobulai jungiasi su popieriumi, kartonu, putplasčiu bei kita medžiaga. Avalynės sektoriui (pleištai, užkulniai, pamušalai, vidpadžiai) skiriame kamštinę plokštę 5,7 bei 10mm storio. Smulkiai grūdėtas, nuo 2 iki 5mm storio kamštis yra naudojamas kaip izoliacinis sandarinimas, mašinų tarpinės bei sankabos kaladėlės.

Ar neturite didesnių plokščių?

635x940 mm – smulkiai grūdėto kamščio formatas bei 640x950 mm vidūtinių bei stambių grūdų frakcijos tai didžiausi prieinami 'Kamštinės plokštės' prėkes formatai. Jeigu šis dydis yra per mažas, idealu sprendimu yra kamštiniai paklotai prieinami 'Kamštis rulonais' meniu kategorijoje kairėje pusėje. Rasi ten nuo 2 iki 10 mm storio kamštinės dangos rulonus aktualu pageidaujamojo kiekio, nes tavo komfortui kamštinę dangą rulonais parduodame ilginiais metrais.

Mūsų siūlomos kamštinės dangos naudojamos įvariai, apribojimu yra tik tavo nuovoka ir vaizduotė. Mūsų parduotuvės pasiūlymas labai platus, todėl be problemų rasi tinkamos tavo poreikiams kamštinius gaminius. Investuok truputėlį laiko ir įsigilink į mūsų kamštinį asortimentą!


Kaip ir su kuo montuoti kamštines lentės?

Kamštinės lentos tai labai daili medžiaga, nes jų montavimą galima atlkti skirtingais būdais. Lengviausias ir pigiausias būdas tai tvirtinti klijais kamščiui. Geras ir mūsų patikrintas klijas kamštinėms lentoms tai Wakol D-3540, kuri galima įsigyti 'Klijai kamščiui ' kategorijoje. Kiekvienai kamštinėi lentai prireiks maždaug 120 g klijų, taigi maža 0,8 kg pakuotė pakaks daugmaž 6 lakštams, tačiau didelis 2,5 kg kibiras daugmaž 20 plokštėms. Žinoma, montavimo metu nereikia naudoti tikai klijų kamščiui. Problemų nekelti turėtų populiarūs montavimo klijai arba rišikliai medienai. Patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams.

Jei nesi tradicinių klijų entuziastu, be abejo pritrauks tave lipni kamštinė medžiaga, kurią galima rasti šalia tos kategorijos. Kamštinės plokštės su mūsų lipnu juostu montavimas yra greitas, švarus ir lengvas. Reikia tik nulupti apsauginę plovėlę ir užklijuoti kamštinę dangą ant atitinkamai paruošto, mūsų išrinkto ploto. Jei turi dvipusę lipniąją juostą, gali užsisakyti vidutiniai grūdėtą klasikinę kamštinę plokštę ir kamštinę plokštę su lipnu juostu sukurti pats.

Nepatartina pritvirtinti vinimis arba varžtais. Iš pradžių rezultatai atitinka pradinius lūkesčius, deja, po kurio laiko kamštinės plokštės struktūra gali iškreipti, sulenkti, blogėja jos estitka. Todėl ir nerekomenduojame bet kurio techninio kamščio taškinio tvirtinimo, taip kliju atvejų, kaip ir sujungimų panaudojus pvz. varžtų.


Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!
Saugios mokėjimai
Nemokamas pristatymas
Aukščiausios kokybės
Patenkinimo garantija