Currency:

Modeliavimo kamštis


{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ieškai kamščio geležinkelio modelio montavimui?

Kamščio pagrindis geležinkelių statybai H0 ledžia modeluotojams greitai ir lengvai realus geležinkelius statyti. Specialų mišynių dėka modeliavimo kamštis yra labai lengvas, elastingas bei gerai sušvelninantis garsus ir sugeriantis vibracijas. Kamštis gali būti padengtas skaldyčių akmenų imitacja bet gali būti naudojamas kaip pabėgis vitrinoms ir ekspozicinėms vitrinoms.

Kamščio profilas yra 5mm storio ir 48mm ploties. Pabėgio kraštai yra teisingai profiluoti 45 laipsnių kampu kad nukopijuotų tikrus geležinkelius. Jūsų patogumui siūlome vienintelį pabėgį. Profilas naudojamas lengvų geležinkelių statybai. Perpjovus kamštį peliu gauname dvį elastingas puses kurias galima modeliuoti kiekvienoje arkoje ir iešmuose.
 
100% prekės grąÅ¾inimo garantija. Neribota trukmė.

Mūsų parduotuvėjė turi galimybę neribotą laiką grąÅ¾inti prekę. GrąÅ¾inamas yra kamštis originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių bei nešvarumų, tinkamas perparduoti. Taigi nesvarbu, ar staiga pakeisi koncepciją arba nusipirksi per daug kamščio negu reikia. Nusiperkant šį produktą, gali ramiai miegoti, priimsime tavo grąÅ¾inimą bet kuriuo metu. Nepamiršk apie tai, nes kitose parduotuvėse prekę gali grąÅ¾inti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Į krepšelį, atsiskaitymo paslaugos, kurjeris… bet kada prekių pristatymas?

Dėsime visas pastangas, kad kamštinių produktų galėtum apsipirkti kuo patogiau, saugiai ir be problemų. Už produktus gali sumokėti grynais pas kurjerį, kaip ir banko pavedimu į saskaitą bei kredito kortele. Kamštinės dangos visada pakuojame į solidų, storą kartoną, o FedEx Express skubių siuntų bendrovė užtikrina greitą prekių pristatymą. Kiekvieną dieną rūpinamies tuo, kad tavo užsakymo gavimo metu, prekės būtų visada prieinamos sandėlyje. Dėl to siunta pasiekiama dažniausiai maksimaliai per 48 valandų nuo užsakymo patikrinimo. Jei konkretus pristatymo terminas tau itin svarbus ir negali pernelyg laukti, prieš paspaudus mygtuką 'į krepšelį' susisiek su mūsų pardavimų skyriumi i patikrink 100% realizavimo galimybę.

Ar žinai, kad rūpinaisi aplinka pasirenkant mūsų produktus?

Natūrali kamštinė medžiaga gaminama su mažo energijos suvartojimo, praktiškai nulinio kiekio išmetamų teršalų bei minimalios įtakos aplinkai rūpesčiu. Pasirenkant 100% natūralios kamštinės dangos produktus, Jūs prisidėdate prie atsakingų, inovatyvių ir subalansuootų sprendimų plėtros, padėdant apsaugoti mūsų aplinką bei būsimas kartas. Kviečiame apsipirkti!