Currency:

Mokėjimo būdai

Galimi šie mokėjimo būdai:

• Banko pavedimu (IBAN),
• Kreditinė kortelė VISA, Mastercard ar Maestro,
• Per PayPal sistemą,


Mokėjimas banko pavedimu, kreditine kortele ar per PayPal sistemą reiškia užsakymo realizacija po mūsų įmonės mokėjimo registravimą. Gavus e-paštą su užsakymo patvirtinimą ir banko sąskaitos numerį IBAN, SWIFT bei visus privalus banko pavedimui duomenis galite užmokėti banko pavedimu.

Mokėdami kreditine kortele ar per PayPal sistemą jūs būsite nukreipti į QuickPay arba PayPal įmoės tinklalapį garantuojant aukščiausią sandorių saugumą. Priimti šių kortelių mokėjimai: Visa, Visa Elctreon, Mastercard, Mastercard Electronic ir Maestro. Mokėjimo saugumas užtikrinamas dėl 3D Secure sistemos (Verified by VISA bei Mastercard SecureCode) bei SSL 128 bitų (Thawte SSL pažymėjimas). Naujui sprendimu dėka istema užtikrina saugumą nes mokėjimo kortelių numerai nesiųnčiami į internetinę parduotvuę ir niekur nesaugojami. Klientui garantuojama kad jo kortelės numerį žino tik jis ir jo bankas.

Mokėjimas banko pavedimu po produkto pristatymą su PVM sąskaita faktūra paskiriamas tik viešojo sektoriaus klientams disponuojantiems biudžeto lėšomis, tai yra įstaigos, universitetai, mokyklos, ligoninės, bibliotekos, muziejai ir tt. Užsakius produktą į krepšelį prašome išrinkti mokėjimo budą: „banko pavedimu” bei pateikti komentaruose prašymą atidėti mokėjimo terminą bei nusakyti palanki mokėjimo data.